Bauskas stadionā aizvadīta sporta diena

Kārtējo reizi Bauskas stadiona teritorijā aizvadīta sporta grupas «Zvaigzne» rīkotā sporta diena, uz kuru parasti visvairāk aicina daudzbērnu un mazturīgās ģimenes. 

Pasākumu rīko nodibinājums «Tavs līdzcilvēks» un sporta grupas «Zvaigzne» vadītāja Marija Bobele. Šogad ieradās vairāk nekā pussimts bērnu un arī pieaugušie, kas piedalījās dažādos sportiskos pārbaudījumos – šautriņu mešanā, bumbiņas mešanā mērķī, florbola metienos, futbola sitienos un citos sporta veidos. Bija arī eksotiskāki sacensību veidi – «aklā» mantiņu meklēšana un «dusmīgo putnu» rotaļlietu mešana mērķī.

Desmit bērni šoreiz bija ieradušies arī no Iecavas novada kopā ar Pestīšanas Armijas Iecavas korpusa pārstāvēm Karīnu Kozlovsku un Nelli Ivanovu. Iecavnieki šajā pasākumā piedalās pirmo gadu. «Labi, ka šeit ar bērniem aktīvi darbojas. Labāk, lai bērni šādi sporto – svaigā gaisā kopīgā ģimenes pasākumā, nevis sēž mājās pie viedtālruņiem,» vērtē abas iecavnieces. Viņas stāsta, ka Iecavas pasākumos bērniem uzreiz uzsver, ka tālruņus jāliek nost, lai var komunicēt ar sanākušajiem.

Pestīšanas Armijas pārstāvēm no Iecavas regulāri esot daudz darba – notiek drēbju izdale, darbojas bērnu klubiņš, ir «mājsavienības» pasākums – kopīga sanākšana un nodarbe dažādiem cilvēkiem. Notiek angļu valodas nodarbības, aerobika, reizi trīs mēnešos ir kopīgi ģimenes pasākumi. Protams, katru svētdienu – dievkalpojums. «Cilvēku nāk daudz, piemēram, mēneša laikā zupas virtuvē izdalām 2000 porcijas,» atzīst N. Ivanova. Viņas Iecavā rīkos līdzīgu pasākumu kā Bauskā – tas notiks 1. jūnijā ar nosaukumu «Abrakadabra».
Visi pasākuma dalībnieki baudīja arī gardas pusdienas un ieguva dažādas balvas par dalību sacensībās.

Dažādi pasākumi, veltīti ģimenēm un bērniem, turpināsies arī šīs nedēļas nogalē – 1. jūnijā Grenctāles kultūras nama pagalmā notiks bērnu un ģimenes pēcpusdiena, savukārt Bauskas stadiona teritorijā atkal būs ikgadējā ģimeņu sporta diena, tajā noritēs arī jau devītais Bauskas novada mazuļu rāpošanas čempionāts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas