Bauskas stadiona manēžā veic kosmētisko remontu 8

Bauskas novada sporta centra «Mēmele» darbinieki izmantojuši ārkārtējās situācijas laiku, kad nenotika sporta skolas treniņi un sacensības, lai veiktu Bauskas stadiona manēžas telpu kosmētisko remontu. Darbus plānots pabeigt nākamnedēļ.

Telpās notīrīts vecais krāsojums, aizšpaktelētas plaisas, nogruntētas un nokrāsotas sienas. Nomainītas siltuma sistēmas cauruļu aizsargājošās apmales. Bauskas novada sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe informē, ka manēžā šādi darbi nav īstenoti kopš tās atklāšanas 2002. gadā.

Telpas remontu veica sporta centra «Mēmele» darbinieki. Sākumā bijusi doma izmantot pauzi un nokrāsot abas gala sienas, bet, kad tas paveikts, paskatījušies uz pārējo telpu un sapratuši, ka darbi jāturpina.

«Paveikts daudz. Katra malējā siena vien ir 160 kvadrātmetri,» stāsta sporta centra «Mēmele» speciālists Rimants Velmunsks. Kopējais apjoms – apmēram 400 kvadrātmetri. Turklāt ar vienkāršu krāsošanu nepietika. «Vispirms gruntējām, tad špaktelējām, slīpējām un atkal špaktelējām, slīpējām, gruntējām un tikai tad krāsojām,» stāsta sporta centra «Mēmele» darbinieks Oskars Kovaļevskis. Galvenais iemesls – sienās bija ļoti daudz bojājumu – gan nelieli iedobumi, gan arī dažādu platumu plaisas.

«Darbi izmaksāja aptuveni 800 eiro,» informē R. Velmunsks. Pēc tam nāksies veikt ģenerālo tīrīšanu. Kā atzīst darbinieki, telpā slīpēšanas laikā bija ļoti daudz putekļu, tāpēc grīdas segumu vajadzēs tīrīt ar augstspiediena ūdens strūklu.

Divus mēnešus sporta centra «Mēmele» darbinieki ne tikai remontēja manēžas telpu, bet veica arī citus ar telpu un teritorijas uzkopšanu saistītus darbus. Viens no lielākajiem darbiem ir zāles pļaušana, arī futbola laukumā.

Mainoties distancēšanas noteikumiem, apmeklētājiem atvērts Bauskas stadions. Ņemot vērā laikus, kad notiek Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas treniņi, stadions būs atvērts līdz pulksten diviem pēcpusdienā un tad no pulksten septiņiem vakarā. Diemžēl vēl aizvien būs slēgts basketbola laukums. «Tā ir kontakta spēle, un mēs nevaram būt droši, ka apmeklētāji tur attālināti trenēsies,» skaidro sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele. Viņa atgādina, ka arī citiem stadiona apmeklētājiem jāturpina ievērot distancēšanās ierobežojumus treniņu laikā.

Kā jau informējām, tiek plānotas smilšu volejbola un tenisa sacensības, bet pagaidām vēl lēmumi nav pieņemti.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ne pa tēmu

Komentārus izdzēsat,bet Husgvarn Bauska šefam,ko pazīstu iesaku izvērtet savus darbiniekus,kuri sēž datorā un rēc!
Tas vecais,ko nolikāt ieradās no lauka nopirkt 2 dārza pļaumašīnas ar grozu un dārza šķēres.
Attieksme ..lohu..lohi...nerubī neko..rēc..smejās..priekštats sūdīgs
Nekad te nenākšu,nopirku citur, bet šefa vietā atlaižami abi...lohu lohi..piedodiet neko citu par Husgvarn Bauskā pateikt nevaru.
Vot pie Eināra un Mājai un dārzam super...attieksme ..super..
Es šefa vietā abus no darba stlaistu.....tas ir kaut kas..
Ierakstīju arī sarunu..tel. nu tas ir vispār...a šie datora spēles rubī un man piedāvā optisko kātu pa 500 eur..
Domāju,vērsīšos patēretaju tiesību inspekcijā....vai tiešām domā,ka paši lohi,tad citi aŕī , ziņošu VID

pirms gada, 2020.05.16 15:36

Xx5

Es vienmer saku,darbinieki paceļ veikala prestižu.
Piem.Kvēle,meitenes,kā saulītes,pieklājīgas,jaukas,sevišķi Līdaka!
Paldies!
Husgvarna man 2 nedēļas remontēja motoru.
Darbinieki nievājoši,smejas,liekas,ka drusku glupi.
Vairs tur neeju.

pirms gada, 2020.05.16 16:09

Husis

Nu jā!Tur ir broblēma pat spoli nomainīt.
Labak ELEKTRO vai VEĻĶERs

pirms gada, 2020.05.16 16:17

Una

Jārec par veikalu!
Tas vecais darba apģērbā no lauka iebrauca steigā ar pusotru štuku kabatā 2 pļaumašīnām ar grozu un dārza šķērēm ar aķi!
Nu tiešam veikalā idiņi..????

pirms gada, 2020.05.16 16:19

Benders

Škic prom, te par kaut kādu piparbodi debatē komentāros nevis rakstu! :D

pirms gada, 2020.05.16 18:36

Vietējās ziņas