Bauskas stadionā topošās sporta halles izmaksas joprojām nav zināmas 55

Bauskas pilsētas stadionā topošajai sporta hallei daļēji pabeigta siltināšana un fasādes izbūve, notiek darbi teritorijas infrastruktūras izveidei un sakārtošanai.

Pagājušās nedēļas Bauskas novada domes sēdē aktualizētais jautājums par Bauskas novada pašvaldības konsolidētā 2019. gada pārskata apstiprināšanu atkal raisīja asas diskusijas starp pozīcijas un opozīcijas pārstāvjiem par novada prioritātēm un atvēlēto finansējumu.

Domes sēdē, kas notika 30. aprīlī, Aigars Vērmanis, Bauskas novada administrācijas centralizētās grāmatvedības nodaļas vadītājs, informēja par pašvaldības konsolidēto gada pārskatu. Opozīcija kritizēja sagatavoto paziņojumu, norādot, ka nekas nav minēts nedz par Pilskalna ielu, nedz sporta halli.

Bez lielajiem objektiem
Izbrīnīta par pārskata informāciju bija deputāte Aivija Kursīte. «Vadības ziņojumā ir jāatspoguļo reālistiska situācija, bet tas nav sanācis. Nav pat viena vārda par sporta halli, par kuru pagājušajā gadā runājām katru mēnesi. Toties pieminēta ir novada identitātes zīmola izstrāde,» pauda A. Kursīte.

«Nav nedz Pilskalna ielas, ne halles. Kad vērtējam riskus, par «Covid-19» vīrusa ietekmi rakstām, bet nerakstām, kur ņemsim finansējumu halles sadārdzinājumam. Par pārskatu nebalsošu – tas neatspoguļo patiesos riskus pašvaldībā,» pauda deputāts Aleksandrs Novickis.

«Vadības ziņojums ir sagatavots atbilstoši noteikumiem, kur ir norādīts, ko atspoguļot. Tur nav rakstīts, ka jāatspoguļo katra projekta gaita un problēmas. Pagājušajā gadā nepieņēma gada pārskatu, jo vadības ziņojumā bija par daudz informācijas. Tik plašs izklāsts nav prasīts,» konsolidētā pārskata saturu pamatoja A. Vērmanis. Deputātu vairākums atbalstīja piedāvāto variantu.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks informēja, ka bijis Saeimas Tautsaimniecības komisijā un saņēmis «brāzienu» par plānotajām sporta hallēm Vecsaulē un Mežotnē – izglītības iestādēm esot nepamatoti mazs bērnu skaits. Saņemts ieteikums nepakļauties opozīcijas viedoklim un izvērtēt nākotnes projektu attīstību.

Nemaldināt sabiedrību
Opozīcija tomēr vēlējās no vadības vairāk informācijas nevis par teorētiskiem projektiem, bet gan par Bauskas stadiona sporta halles būvniecībā notiekošo. «Process notiek, sporta halli pabeigs šī gada nogalē. Beidzot ir gatavs projekts, pagājušajā piektdienā iesniegts būvvaldē. Drīz zināsim izmaksas un jūs informēsim,» atskaitījās A. Jātnieks.

Deputāts A. Novickis apšaubīja šo informāciju, paužot: viņa rīcībā esošās ziņas liecina, ka iesniegti kārtējie labojumi un kopējo projektu neviens neesot redzējis. Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs aicināja nemaldināt sabiedrību – projekts esot iesniegts.

Bauskas novada būvvaldes lietvede Evita Hiršfelde apstiprināja «Bauskas Dzīvei», ka sporta halles projekts esot iesniegts būvvaldē.
Opozīcijas deputāti atzina, ka jebkurā gadījumā sasniegtais neiekļaujas vadības plānotajos termiņos. «Kad tam visam būs beigas? Informāciju par izmaksām jūs solāt jau kopš decembra! Jābūt taču vismaz aptuveniem ekonomiskiem aprēķiniem!» sašutis bija A. Novickis.

Lēns progress
«Tas ir tikai sākums, redzēsim arī izmaksu summu. Esiet pacietīgāki! Esam ilgi gaidījuši šo projektu. Pašlaik ir ļoti daudz pretenziju, arī par veiktajiem darbiem. Kad zināsim konkrētu skaitli, tad runāsim,» atzina A. Jātnieks.

«Ekonomiskā daļa vēl tiks skatīta. Mēs vienkārši pašlaik nevaram piekrist. Nākamnedēļ sanāksmē atkal to izskatīsim,» informēja Bauskas novada izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka.

Sporta hallei daļēji pabeigta siltināšana un fasādes izbūve, notiek darbi teritorijas infrastruktūras izveidei un sakārtošanai. Tiesa, «Bauskas Dzīve» ir saņēmusi vairāku iedzīvotāju komentārus – viņi pauž, ka regulāri pārvietojoties gar topošo sporta halli un notiekošo nekādi nevarot saukt par aktīviem būvdarbiem. Darbinieku esot maz, un bieži vien nedēļas laikā nekādu progresu nevarot manīt.

2017. gada pavasarī parakstīja līgumu par sporta halles būvi par summu 4 102 470 eiro. Darbiem aizkavējoties, Bauskas novada dome lēma papildus piešķirt vairāk nekā 800 tūkstošus eiro. Vēlāk nācās mainīt projektētāju, un ir skaidrs, ka būs vēl papildu sadārdzinājums. Opozīcijas pārstāvji vērtē, ka kopējā sadārdzinājuma summa būs tuvu diviem miljoniem, jo tas ir maksimālais apjoms, par cik var sadārdzināt būves izmaksas.

Pievieno komentāru

Komentāri 55

ah

Ah, šis Novickis un Kursīte, tāds burvīgs tandēms, ka tik turies, visu viņi zina, visu viņi redz, nu feini, ka ir mums tādi divi, gudri, visu zinoši, varoši, protoši, saprotoši, ētiski izglītoti deputāti...tā turēt...ir no kā mācīties un mācīt savus bērnus, pozitīvais piemērs...

pirms gada, 2020.05.06 16:25

uh

Kalinka, paturi savus gudros spriedelējumus pie sevis!

pirms gada, 2020.05.06 16:50

vecis

Kāds sakars ar Novicki un Kursīti? Nav ko zākāties,ja sirdsabziņa tīra tad kādi uztraukumi??????

pirms gada, 2020.05.06 17:50

Vecim

Kurā no komentāriem šos zākå? Vēl vienam paranoja, nu kas tas ir???

pirms gada, 2020.05.06 17:55

Veci!

Par sirdapziñu jautā Aivijai un Aleksandram, tā abiem ir tīra kā strauta ūdens.

pirms gada, 2020.05.06 18:03

diez?

Novickis un Kursīte izdomāja novada identitātes zīmolam piešķirt 10 tūkstošus eiro, laikā kad plānota novadu apvienošana? Jeb ideja tomēr jāpieskaita nodokļu maksātāju naudas apguvējiem no koalīcijas? "Spožs gājiens" , šahistu cienīgs, to šahistu, kas aizņems veselu stāvu jaunās sporta halles puspagrabā....

pirms gada, 2020.05.06 22:13

pusiks

Kas tas tāds Novickis ir ?

pirms gada, 2020.05.07 16:29

pensionare

KAD KADREIZ VALDIS SADARBIBA BAUSKAS DOME AR MIERU UN SAPRATNI,PLESAS KA NEBUTU LATVIESI.
MIERU PAT NENES TRAKA SERGA PASAULE UN ARI LATVIJA..

pirms gada, 2020.05.06 17:10

pensionārei

Pie visa vainīga Aivja.

pirms gada, 2020.05.06 17:20

traka serga

KOMENTARUS UZRAUGOSA DARBINEC, VAI CAPS POGA LAUJ SAJUST KA BUTU PENSIONARE

pirms gada, 2020.05.06 17:22

Alex

Piekrītu! Aivija spēlē pirmo vijoli.

pirms gada, 2020.05.06 17:25

!!!

kam tā halle vajadzīga, olimpiskajām spēlēm gatavos? Kam vajadzīga laukos? Nekam!

pirms gada, 2020.05.06 21:48

buuuu

Pareizi nevajag nekādas halles, nekādām olimpiādēm nevienu te negatavos.

pirms gada, 2020.05.07 20:22

Sanita

Visa tā kompānija ir super.Un tagad arī Karīne vēl klāt.
Karīnē esmu vīlies ļoti.Kur solītie labumi pagastam,nekā.
Ja nevari vilkt,tad nelien.
Piedodiet mans viedoklis.

pirms gada, 2020.05.06 21:58

Sanitai

Mēs par pārmaiņām Tavai labklājībai un dzīves kvalitātei! Ko no tā trīs gadu laiā ir izpildijusi LRA, un nepārtrauktās vaimanas, ka viņi ir opozīcijā ir tikai atrunas, cik atceros tika solīts pensionāriem, invalīdiem, ģimenēm, skolām utt. Piemēram viens no solijumiem: Veicināt investīciju piesaisti ekanomiskās izaugsmes un nodarbinātības infrastruktūras attīstībai? Novickis baruca tikās ar pagastu iedzīvotājiem , solija visādus labumus, kur tie ir, milzīgs palakāts pie A7 šosejas ar diviem smaidošiem ģīmjiem, uzrunāja tautu, kurš maksāja, milzu, naudu. neviena partija neatļāvās tādu greznību. Jautāsiet cik reizes šīs partrijas pārstāvji ir pēc vēlēšanām apmeklējis skolas, pansionātus, pagastus, un atskaitijušies par padarīto, varat neminēt, jo tādas statistikas nav un nevar būt, pēc vēlēšanām, tik vieni nesmukumi, tas gan! Iespējams, ja viens otrs opozicionārs iemācītos runas kultūru, un beigtu ākstīties, ari rezultāti būtu citi...

pirms gada, 2020.05.07 09:11

aha

Ar Bondara palīdzību tika ievēlēti. Aplauzās?Vēl tagad pa internetu klīst bildes kurās Kursīte, Bondars un Novicksi, kaut ko paraksta, droši vien, vienošanos, vai kaut ko tml.

pirms gada, 2020.05.07 09:17

Sanitai, kas vīlies ļoti

bez smaidošiem ģīmjiem ar smukumiem visi pagastiem solītie labumi ar Jātnieka, Čača, Ābelnieka, Koluža un Co ziņu tika ierakti sporta halles katakombās!

pirms gada, 2020.05.07 09:26

nu ja

un Bauskas novads, tavuprāt, būs tā "laimīgā vieta" valstī, kur opozīcijas deputāti tiek pie naudas dalīšanas, lēmumu pieņemšanas un citiem amatam piederošiem instrumentiem, lai pirmsvēlēšanu solījumus pildītu pilnā apmērā? Parasti gan viņiem atvēlēta vien vieta tribīnē, bet arī no tās viņi tracina pozīciju, jo, izskatās, neļauj "apgūt naudu "plānotajā apmērā par ziepju burbuļu pūšanu, vismaz norāda uz to, kas ne tā, viņuprāt, notiek, un kam piekrīt arī liela daļa iedzīvotāju parasto, jo tiek šķērdēta tieši viņu nodokļos samaksātais

pirms gada, 2020.05.07 09:31

jā, jā

Opozīcijai liels spēks, ja ir griba un māka, un nevajag melot, Novicka kungs Jums bija visas iespējas kļūt par mēru, un tad mēs dziedātu laimē un pārticībā, bet tas, ka netikāt par mēru ir Jūsu komunikācijas neprasme un protams, vēl šis tas par ko pat runāt riebjas....

pirms gada, 2020.05.07 09:55

kā tad

un tās izbailes, kuras opozīcija sagādāja savulaik, tās joprojām neļauj mierīgi gulēt un ik mīļu brīdi aizņem domas, ja nu tomēr nebūtu izdevies pārpirkt Plešu, ko tad?

pirms gada, 2020.05.07 11:30

tiešām

Kādas izbailes, beidz murgot! Kurš un par cik pārpirka Plešu, beidz izplatīt melus. Novickis pats bija vainīgs un netaisi raganu medības, reāli bija iespēja, bet pats visu izgāza, diez vai tāds iespëja vairs būs.

pirms gada, 2020.05.07 11:57

tik tiešām

nervozs esi kļuvis, pozīcijas deputāt, nodokļu maksātāju naudu dalot. Arī aizmāršīgs, ja atceramies Pleša balsojumus, jeb Plešs pats izdomāja, ka tā saimniekot pie Novicka vairs nevarēs. Par iespējām runājot, vai Ābelniekam un dažam labam pozīcijas darbonim būs vēl iespējas, kā domā, taču labi cilvēki bija?

pirms gada, 2020.05.07 16:40

Nu Noviki, tu savu fēniksu esi palaidis garām, un beidz te komentāros bārstīt savas asprātības, vienīgais, kas tevi satrauc ir nauda, pie kuras tu netiec klāt, tāpēc jau visa tava ārdīšanās, ne jau novads tevi interesē, un kāds tev sakars ar novadu, ja te vairs nedzīvo, beidz izlikties. Biji reiz uzticams cilvēks, tagad nekas!

pirms gada, 2020.05.07 16:49

jā ja

kuru vēl vairāk satrauktu nauda ka pozīcijas deputātu, būtu iedevuši to pašu summu opozīcijai, ko paši apguvāt. un skaties, domē valdītu "miers un bērziņš"

pirms gada, 2020.05.07 16:54

Aizveries

Tavs miers un bērziñš zini kur???

pirms gada, 2020.05.07 17:04

vai tad nezināji?

alkatība pazudinājusi ne vienu vien,un kur nu vēl Bauskas novada deputātam tai pretoties, opozīcijai atteikt un punkts. Pēdējais arguments pozicionāra galvā ir "aizveries" kā paši varat redzēt

pirms gada, 2020.05.07 20:21

pašvaldības darbiniece

Nabadzīte, vai komentāros nemitīgi nabu plēšot - Skatšim, vētīsim, secināsim un , noteikti, rīkosimies...jau neesi tuvu nervu sabrukumam?

pirms gada, 2020.05.08 09:35

Ne sānita

Klau kur tur Karīnas vaina? Ir taču Valdis kas ir pozīcijā. Kurš var medus podu uz Uzvaru atnest bet nekā vainīga Karīna. Nu kā tā? Interesanti vai seko arī līdzi tam kas notiek un saproti vai tikai raksti? Kož ka ir kāds kas neblēj līdz aitu baram?????

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.13 10:13

tāds parasts jautājums

vai privātais pasūtītājs, ceļot māju, var atļauties maksāt vienam objektam, piemēram, par trijiem projektiem, kur katrs maksā desmitus, ja ne simtus tūkstošu, Izskatās, kādiem galvās ienāk fiksā ideja "naudas apgūšanai" un raujam vaļā, dokumentus piekārtosim pēc tam. Arī tam pašam baseinam bija labi apmaksāti trīs projekti, novadā kāda sērga uz projektēšanu un pārprojektēšanu, jeb kopus naudu jau neskaita....

pirms gada, 2020.05.06 22:03

Līga

Un kā Tu Jātniek runāsi? .... ak vai, kas to būtu domājis, mēs tak nevarējaām zināt, gribējam kā labāk....
Bet sanāca ČIKS! Sporta halle Arnoldam un Birutai !

pirms gada, 2020.05.06 22:46

Līgai

Vai viņiem sports interesē? Ko saka Inga?

pirms gada, 2020.05.08 20:04

Žurknālists

Ārprāts un šausmas par šādu raksta savārstījumu! Izskatās, ka žurknālists ar vienu roku rakstījis rakstu, bet ar otru cepis omleti kabatā. Tādam tikai darbs degputātos...

pirms gada, 2020.05.06 23:11

Administrācijas žurknālistei

par nodokļu naudu apmaksātie “Bauskas sainmiekiem” tīkamākie savārstījumi top piecrocīgi Uzvaras ielas pelēkajā namā un tiek publicēti ar radošo pseidonīmu www.bauskasdzive.lv

pirms gada, 2020.05.07 09:42

Iestāde

Mums nebija runa par miljoniem, bet sagatavoto lēmuma projektu juristi un I. R. nemaz nepalaida deputātiem uz sēdēm lemšanai, jo nevarējām vien nopamatot smalkā tāmē, kur katru eiro tērēsim, bet halles gadījumā šie paši censoņi ilgstoši nevar nosaukt nekādu summu, bet deputātiem ir jālemj un arī nolemj par milzīgām papildus izmaksām. Tad jau mūsu pieticīgā vajadzība būtu apmierināta bez šaubām, bet vajadzīgs lobijs, lai tiktu līdz deputātiem. Mums tāda nav, diemžēl....

pirms gada, 2020.05.07 00:20

EDIS

«Tas ir tikai sākums, redzēsim arī izmaksu summu. Esiet pacietīgāki! Esam ilgi gaidījuši šo projektu. Pašlaik ir ļoti daudz pretenziju, arī par veiktajiem darbiem. Kad zināsim konkrētu skaitli, tad runāsim,» atzina A. Jātnieks.

Pilnīgs ČAU!!!!!

pirms gada, 2020.05.07 08:27

Ekspress viktorīna

Saistībā ar domes administrācijas izpilddirektoru patronētā SIA “Consultus” būvniecības sadārdzinājumu mentora Mg.jur.MBA Uzulēna neatliekamo ierašanos pašvaldībā, tiek izsludināta ekspress viktorīna ar jautājumu “Uzulēna kunga ierašanās iemesls?” :

a) aptrukās honorārs
b) tuvojas sporta halles sadārdzinājuma noslēguma fāze
c) FIDIC dzeltenā un sarkanā grāmata
d) vienkārši pavasaris

Pareizās atbildes iesūtīt dome@bauska.lv. Par pārsteigumu balvām pastāstīs administrācijas sabiedriskās attiecības.

pirms gada, 2020.05.07 09:07

vai tad?

Uzulēns savā "verdiktā" nepavēstīja, ka domes speciālisti vairumā gadījumu ir neatbilstoši ieņemtajam amatam, bez vajadzīgajām zināšanām līgumu slēgšanai un projektu caurlūkošanai? Tātad, tūkstošus algās maksājam vien par atsēdēšanu krēslā, arī bez viktorīnas redzams.

pirms gada, 2020.05.07 09:23

Zinošais

Aptrūkās honorārs

pirms gada, 2020.05.07 09:41

tehnoloģiskais pārtraukums

Domes administrācija paziņo, ka 7.maijā sakarā ar dalību dzīvajā Uzulēna kunga seminārijā no plkst.10:00 uz 5 stundām tiek samazināta administrācijas oficiālo komentāru piegāde! Atvainojamies par sagādāto neērtību!

pirms gada, 2020.05.07 11:30

Khem

Es, protams, saprotu, ka "Tur nav rakstīts, ka jāatspoguļo katra projekta gaita un problēmas.", bet vai tiešām gatavojot pārskatu neaizdomājās, ka visi tieši vēlēsies redzēt lielākos problēm-projektus? Manuprāt, tikai loģiski.
Savukārt, no otras puses - pārskats ir par 2019. (!) gadu, tam nav nekāda sakara ar halles prognozētajām kopējām izmaksām. Pārskatā par 2019. gadu varētu tikai ietvert aprakstu par projekta gaidu līdz 31.12.2019. un faktiskajām izmaksām.

pirms gada, 2020.05.07 09:13

Mhm!

Kā redzams, nav jāatspoguļo vispār nekas par projektiem, ja vien tie netiek īstenoti ar ārvalstu finanšu atbalstu un arī tad - ne par gaitu, tikai par sākumu un beigām. Prieks, ka opozīcija "pārzina" normatīvos aktus.

MK noteikumi 344
58. Vadības ziņojumā sniedz informāciju par:
58.1. normatīvajiem aktiem, kas regulē iestādes pamatdarbību (piemēram, tiešās valsts pārvaldes iestādes norāda Ministru kabineta apstiprinātu iestādes nolikumu, pastarpinātās pārvaldes iestādes norāda apstiprinātu iestādes nolikumu);
58.2. iestādes galvenajām funkcijām (piemēram, atbilstoši iestādes nolikumam);
58.3. iestādes darbības laiku, ja tas ir ierobežots (piemēram, ja iestāde izveidota uz konkrētu laikposmu vai konkrēta uzdevuma izpildei);
58.4. galvenajiem notikumiem, kas ietekmējuši iestādes darbību pārskata gadā (piemēram, nozīmīga ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēta projekta uzsākšana vai noslēgšana, pieņemts tiesību akts par izmaiņām iestādes funkcijās);
58.5. būtiskām pārmaiņām iestādes darbībā (piemēram, jaunu funkciju izpildes uzsākšana vai izbeigšana);
58.6. paredzamiem notikumiem, kas varētu būtiski ietekmēt iestādes darbību nākotnē (piemēram, plānota iestādes reorganizācija vai likvidācija, funkciju nodošana);
58.7. būtiskiem riskiem un neskaidriem apstākļiem, ar kuriem iestāde saskaras (piemēram, tiesvedība, finansējuma pieejamība (izņemot asignējumus no vispārējiem ieņēmumiem));
58.8. pētniecības un attīstības darbiem (piemēram, attiecībā uz nemateriālo ieguldījumu izveidošanu);
58.9. finanšu instrumentu izmantošanu un finanšu risku vadības mērķiem, ja tas ir būtiski iestādes aktīvu, saistību un finansiālā stāvokļa novērtēšanai (piemēram, aizņēmumi pamatdarbības finansēšanai);
58.10. citiem publiski pieejamiem dokumentiem par iestādes darbību pārskata gadā (piemēram, publiskie gada pārskati).

pirms gada, 2020.05.07 14:31

bez krekšķēšanas

pašvaldībām par iecerēto un negribēti dabūto vispār iedzīvotājus nav jāinformē. Tas jādara tikai tādā gadījumā, ja publikas priekšā var paspīdēt, piemēram kāda objekta atklāšanā, kā arī pārtikas paku dalīšanā trūcīgajiem iedzīvotājiem, kas lielu daļu savas algas ir atdevuši tieši šādu, slavu nesošu objektu celtniecībai. Bet nu kaut kas sagājis greizi, vai ne tā pozīcijas deputāti, atkal kauns tautai atklāt aizkulises

pirms gada, 2020.05.07 16:50

Kūka

Par Karīnu piekrītu...nu nav nav savā vietā.....visās sēdes knapi blej..neko nav panakusi,tik kā Uzvaras skolā to āra beņķi ienesusi.
Karinit,nu nav tava vieta ..nav.
Uzvaras edamzālē bērniem auksti ziemā..tavs Aivars tur demonstrējās direktrisei...bet tu tak esi deputāte...kur b/d remonts...kur ēdamzāle????
Neņem ļaunā,neesi sava dīķī...
Labak doma par savu dzīvi....saulīt

pirms gada, 2020.05.07 19:00

īstā vieta

toties kūkai vieta domē bija ieplānota jau šūpulī, it sevišķi tas, kas pienākas labam deputātam, bet Katrīna jau nav laba, tai vēl sirdsapziņa nav pie naudas apgūšanas pazaudēta, tātad pozīcijas "bandā" neiederas

pirms gada, 2020.05.07 20:18

īstajai vietai

Ja Karīna zinātu patiesību, viņ darītu pavisam savādāk, bet viņa uzticas cilvēkiem, kuri nav viņas uzticības vērti, un es zinu, ko runāju. Bet viņa agri, vai vēlu pati sapratīs. Lai, nu paliek, vēl gadiņš un viss beigsies...

pirms gada, 2020.05.07 21:16

Milti

Laikam jau kūkai ir kā ir ar saprašanu kā notiek process ja vari rakstīt tādas stulbības. Visus lēmumus un naudu piešķir pozīcija. Un līdz ar to naudas ir tik cik lemj viņi. Ja nav naudas nav remonta un auksta ēdamzāle, bet to jau debīlam civēkam nesaprast.
Turies Karīnīt. Skauģu un liekuļu mums pietiek. Un visticamāk ka ikdienā staigā garām un smaida sejā. Vnk pretīgi paliek no tā cik mums ir nedomājoši un stulbi cilvēki.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.13 10:08

Ha hs

...nu nevertē Karīni tik xemu..
Uh..uh..kas tik nenotiek
..nu nav viņa deputāte...nav
to tik var kā dancot rūķu dejas Uzvarā katru gadu vienu to pašu nu sak jau apnikt toč

pirms gada, 2020.05.07 23:37

Karīnai

Pārbaudīta sistēma! “Bauskas saimnnieku” roklaižas sākumā pa labam cenšas pārliecināt pievienoties pozīcijas bandai, gan no pašvaldības izkārtojot kādu personisku labumu, vai amatu pašvaldībā ģimenes locekļiem. Ja redz ka neizdodas, tad izvērš zākāšanos BDz komentāros ar neiztrukstošiem +/- tautas viedokļa veidošanai! Tā kā saturies Karīna!

pirms gada, 2020.05.08 09:18

Alex!

Nobijies? Nevienam tavam argumentam nav pierādijumu, tikai tavi murgi. Beidz vienreiz murgot. Nosauc konkrētus faktus, nevis paranoiski spriedelē! Fū un +\- visvairāk tu pats

pirms gada, 2020.05.08 09:51

J.K.

kuram tad būtu jābaidās par rajona partnerības izkārtota "ģimenes biznesa" nobrukšanu?

pirms gada, 2020.05.08 11:23

kas nav ar mums....

tagadējā vara domē neko daudz neatšķiras no savulaik pie komunistiskās partijas vadības ilgu laiku piekoptās. Ir viens viedoklis un pārējo domām šeit nav vietas, tās pilnībā izskaužamas jebkādiem līdzekļiem un to paudēji jānolīdzina zemāk par zemi, palīgā ņemot pat deklarācijās rakstīto un šo personu individuālās fiziskās īpašības. Viela pārdomām, par kādiem monstriem, tikuši amatos, ir pārvērtušies mūsu mīļie priekšvēlēšanu solītāji un viņu pakalpiņi domes amatos. Varbūt, tie jau kļuvuši par staļinistiem, ar visu savu cilvēknīšanas morāli?

pirms gada, 2020.05.08 14:17

Ruta

Nu Bauska tagad būs sporta pilsēta.Halles un baseini.
Labāk būtu apvedceļu būvējuši.

pirms gada, 2020.05.08 19:08

Vlads

Nav jau kas pašreizējās zāles apmeklē,nekas labāks nebūs ar jaunās sporta halles atvēršanu . Kamēr valdīs pensionāri čiks vien būs , tikai nauda nelietderīgi iztērēta.

pirms gada, 2020.05.08 20:02

Tak zb

Cik var par to apvedceļu, atvainojos, pļūtīt? Nu nevar pašvaldība izdomāt un sākt bliezt apvedceļu. Nemaz nerunājot, ka tam izmaksas salīdzinot pret sporta halli būtu x10-x20 kā minimums. Apvedceļš valsts nākotnes plānos ir uz 2035. gadu (apmēram), tad arī vari gaidīt, līdz tam nav pat jēgas par to diskutēt.

pirms gada, 2020.05.11 08:39

Tukša skaņa

Ja kādam ir atlecis vairāk par 10000 euro ap darbiem pie halles ir jaliek cietumā. Bija atļauts 9999. Tā kā ir viela pārdomām.

pirms gada, 2020.05.08 20:44

Vietējās ziņas