Bauskas tiesa plāno skatīt lietu par mēģinājumu piekukuļot policistu ar 15 eiro 2

Bauskas rajona tiesa šodien plkst.10.30 plāno skatīt krimināllietu pret kādu Lietuvas pilsoni, kurš apsūdzēts par 15 eiro kukuļa došanu policijas darbiniekam, lai viņš nenoformētu administratīvā pārkāpuma protokolu.

Bauskas rajona tiesas kancelejas vadītāja Agrita Leveika informēja, ka iepriekš sēde šajā lietā tika plānota 1.jūlijā, taču uz to nebija ieradies apsūdzētais, tāpēc lietas izskatīšana tika atlikta līdz šodienai.

Kā ziņots, krimināllieta Gintara Pašiškeviča apsūdzībā pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas tiesā tika saņemta 18.martā.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai apsūdzētais kādā janvāra dienā ap plkst.21 vadīja transportlīdzekli, kam nedega neviens no numura zīmes apgaismojuma lukturiem. Tomēr normatīvie akti paredz, ka nevar piedalīties ceļu satiksmē, ja diennakts tumšajā laikā nedeg neviens no numura zīmes apgaismojuma lukturiem, aģentūrai LETA pastāstīja prokuratūras preses pārstāve Aiga Eiduka.

Apsūdzētā vīrieša vadīto transportlīdzekli apturēja Kārtības policijas darbinieks, kurš informēja viņu par pārkāpumu un to, ka tiks noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Apsūdzētais, būdams alkohola reibumā, izņēma no maka 15 eiro un deva tos policijas darbiniekam, lai netiktu sākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā. No dotā kukuļa policijas darbinieks atteicās un apsūdzētais tika nogādāts policijas iecirknī.

Apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 323.panta pirmās daļas - par to persona var tik sodīta ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kukoļotājs

Kauns tiesai būtu jāskata lieta pēc būtības,par necieņas izrādīšamnu valst varas pārstāvi.
Tas jau nav kukulis kukuli sākās no 15000 summas zem šī cipara ir necieņas izrādīšana.

pirms 5 gadiem, 2015.11.05 06:56

Pezdakova

Un izmatsāt apkaunotajiem morālo un materiālo kompensāciju lai būtu brokastīm Pauzē.

pirms 5 gadiem, 2015.11.05 06:59

Vietējās ziņas