Bauskas tiesa plāno turpināt krimināllietu par 1449 eiro izkrāpšanu no ātro kredītu firmām 1

Bauskas rajona tiesa šodien plkst.10 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā par 1449 eiro izkrāpšanu no ātro kredītu firmām apsūdzēts kāds vīrietis, portālu informēja tiesā.

Bauskas rajona tiesas kancelejas vadītāja Agrita Leveika aģentūru LETA informēja, ka 18.jūnijā tiesa bija spiesta pasludināt pārtraukumu saistībā ar to, ka apsūdzības lieciniece bija atvesta uz tiesas sēdi ievērojami smagā alkohola reibumā un nebija iespējams pabeigt pierādījumu pārbaudi.

Kā ziņots, tiesvedība šajā lietā sākās 15.aprīlī. Saskaņā ar tiesas informāciju šajā krimināllietā Aleksejs Trunovs apsūdzēts pēc Krimināllikuma 193.panta otrās daļas - par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu, iznīcināšanu, bojāšanu vai nelikumīgu izmantošanu un 177.panta pirmās daļas - par krāpšanu.

Krimināllietu, kurā par 1449 eiro izkrāpšanu no ātro kredītu firmām apsūdzēts kāds vīrietis, prokuratūra nodeva Bauskas rajona tiesai šā gada martā.

Prokuratūra paziņojumā presei vēstīja, ka apsūdzētais, izmantojot viņa rīcībā esošu uz svešas sievietes vārda reģistrētu internetbankas kodu karti un internetbankas paroli, aizpildīja anketas naudas aizdevuma saņemšanai ātro kredītu firmās.

Ātro naudas kredītu firmas noformēja aizdevuma līgumus un prasīto naudu pārskaitīja uz aizdevuma pieteikumā norādīto kontu, pēc kā apsūdzētais to pārskaitīja uz savu kontu. Tādā veidā apsūdzētais kopumā izkrāpa vairāk nekā 1449 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas