Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas Tūrisma informācijas centrs piedzīvo vairākas pārmaiņas 1

No jaunā, 2014. gada Bauskas Tūrisma informācijas centrs (TIC) vairs nebūs Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeja struktūrvienība, kā tas bija līdz šim. Bauskas novada administrācijas nodaļu restrukturizācijas rezultātā TIC iekļauts jaunizveidotajā Bauskas novada domes Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļā, „Bauskas Dzīvi” informē Alīda Balode, Tūrisma informācijas centra speciāliste.

2014. gada janvāra beigās pēc bērna kopšanas atvaļinājuma darbā atgriezīsies TIC vadītāja Inese Turkupole- Zilpure, un turpmāk Tūrisma informācijas centrā strādās trīs pastāvīgi darbinieki. Līdz ar to tiks nodrošināta TIC darbība sestdienās un svētdienās.

Turpmāk Bauskas Tūrisma informācijas centra darba laiks būs šāds: no 1.oktobra līdz 30. aprīlim - darba dienās no plkst. 9 līdz 17, sestdienās un svētdienās no plkst. 10 līdz 14. Maijā un septembrī: darba dienās no plkst. 9 līdz 17, sestdienās un svētdienās no plkst. 10 līdz 16. No 1.jūnija līdz 31.augustam: darba dienās no plkst. 9 līdz 18, sestdienās un svētdienās no plkst. 10 līdz 16. Šādu informāciju sniedz A. Balode.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas