Bauskas ūdensmotosportiste Elīza Lakoviča-Lakovica sacensībās Tallinā izcīna pirmo vietu 3

Jau nākamās nedēļas nogalē Somijā notika GT15 laivu klases braucēju Eiropas čempionāts. Diemžēl šogad baušķeniekiem bija grūti gatavoties sacensībām, tāpēc Elīza Lakoviča-Lakovica devās savus spēkus izmēģināt uz Tallinu.

Igaunijas čempionāta pirmais posms Tallinā notika 30. maijā. Vienības «Mēmeles sports» braucēja E. Lakoviča-Lakovica bija vienīgā Bauskas komandas pārstāve šajās sacensībās. «Kopumā bija labi – pirmais starts šogad. Turklāt bez trenēšanās – Mēmelē šoreiz pārāk liels ūdens līmenis, spēcīga straume. Kvalifikācijā bija pirmais rezultāts, un no trim braucieniem divos bija pirmā. Trešajā braucienā starts bija nedaudz vājāks un nācās pacīnīties par vietu trijniekā, bet kopsummā pēc trim braucieniem pirmais rezultāts,» stāsta sportistes tēvs Aldis Lakovičs-Lakovics.

Savukārt Latvijas Ūdens motosporta sezonas sākums paredzēts Alūksnē, organizējot starptautiskās sacensības atbilstoši MK noteikumos Nr. 360 paredzētajiem sacīkšu rīkošanas nosacījumiem. Posms Alūksnē varētu notikt jūlija sākumā. Ņemot vērā, ka sacensību rīkošana ir ierobežota, Latvijas čempionāta posms Liepājā pārcelts uz 2022. gada sezonu, lai ātruma festivāls Tirdzniecības kanālā varētu priecēt pilsētas iedzīvotājus un viesus.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vasara

Malacis, Elīza! :) Veiksmi nākamajās sacensībās!

pirms 19 dienām, 2021.06.03 16:32

Bauskis

Vismaz kādā sporta veidā Bauskas pārstāvji ir spējīgi uzvarēt. Apsveicam meiteni un lai viss izdodas!

pirms 19 dienām, 2021.06.04 10:49

Vietējās ziņas