«Bauskas ūdenssaimniecība» maina nosaukumu pret «Bauskas ūdens» 6

Bauskas novada domes kapitālsabiedrībai SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» ir jauns nosaukums. No 27. jūlija komercreģistrā tas mainīts uz «Bauskas ūdens».

Uzņēmuma valdes loceklis Imants Svētiņš pauda viedokli, ka esošais nosaukums ir garš un zīmolam neizdevīgs. «SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» ir vienīgā kapitālsabiedrība Latvijas Republikā ar tik garu nosaukumu. Ūdensapgādes uzņēmumiem parasti izvēlas saīsinātu nosaukumu, piemēram, SIA «Rīgas ūdens», SIA «Madonas ūdens», SIA «Daugavpils ūdens»,» skaidro I. Svētiņš.

Uzņēmuma valdes loceklis pauda viedokli, ka tieši tagad pienācis izdevīgs brīdis garā nosaukuma saīsināšanai. Sabiedrības statūti ir novecojuši, un tos var atjaunot ar jaunu nosaukumu, reizē mainot informāciju veidlapās. Paredzēts slēgt vairāk nekā simts līgumus ar juridiskajiem klientiem, kurus varēs parakstīt ar jauno nosaukumu. Ar jaunām logo uzlīmēm plānots marķēt autotransportu. Ir iecerēts siltināt biroju un uz tā fasādes izvietot jauno logo, kas būs īsāks un izmaksās mazāk.

Bauskas novada domes datorspeciālists jau ir ieviesis vienotu e-pasta konfigurāciju pie domēna bauska.lv. Uzņēmuma e-pasta adrese ir bauskasudens@bauska.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

valdes loceklis Imants Svētiņš- čļens

Ir iecerēts siltināt biroju un uz tā fasādes izvietot jauno logo, kas būs īsāks un izmaksās mazāk. ,Bet cik izmaksa visu liguma logo maina?!?!?

pirms 5 gadiem, 2015.08.02 08:58

skats

galvenais, ka Alvīša rokaspuisis ir pareizi sapratis šeptes Bauskas novadā, jo tādi imigranti jau savu artavu ir ielikuši, kā piemēram Īslīces ūdenī, tagad rindā Bauskas ūdens, kas zin ko vēl vecais pensionētais korumpants sastrādās pa atlikušajiem 1 gadu un 10 mēnešiem...

pirms 5 gadiem, 2015.08.02 15:00

ar prātīgu anestēziju

lai nebūtu tik sāpīgi, garo "asti" cirtīs pa gabaliņam, nākošgad nosaukumu mainīs uz BŪ.

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 15:27

Vietējās ziņas