Bauskas un Iecavas jaunie vieglatlēti izcīna godalgas sacensībās Lietuvā 5

Aizvadītajā nedēļas nogalē aktīvi savus spēkus izmēģinājuši jaunie vieglatlēti. Baušķenieki un iecavnieki startēja Lietuvas pilsētas Marijampoles atklātajā vieglatlētikas čempionātā, savukārt Iecavā notika rudens skrējiens.

Iecavas parkā 5. oktobrī notika tradicionālais skrējiens «Iecavas rudens 2019». Sacensībās sešās vecuma grupās piedalījās dalībnieki no Ķekavas, Olaines, Bauskas, Jelgavas, Ozolniekiem un Iecavas. Tā liecina Iecavas novada sporta skolas «Dartija» informācija.

Jaunākajā grupā ātrākais bija Erlends Strautmanis no Iecavas, bet meitenēm – Melānija Zālīte no Ķekavas. Vidējā vecuma grupā kārtējo reizi ātrākais bija Gvido Miezers no Iecavas, bet meitenēm – baušķeniece Selīna Balakāne. Vecākajā dāmu grupā uzvarēja Paula Kaupe no Iecavas. Šīs abas grupas un vecākā sieviešu grupa skrēja divus kilometrus, bet vecākā vīru grupa – sešu kilometru distanci. Vīriem uzvarēja Tomass Redisons no Jelgavas, otrais Jānis Miezers no Iecavas.

Savukārt 4. oktobrī Marijampolē Lietuvā norisinājās starptautiskās sacensības – Marijampoles atklātais čempionāts vieglatlētikā U12, U14 un U16 vecuma grupām. Sacīkstēs piedalījās kupls viessportistu skaits no Krievijas, Baltkrievijas, Polijas un Latvijas, tai skaitā Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Iecavas novada sporta skolas «Dartija» jaunie vieglatlēti.

Mūsu novada jaunie sportisti bija vairāk nekā 30, un izcīnīto godalgu arī gana daudz, tāpēc informēsim tikai par zelta medaļu ieguvējiem. No baušķeniekiem U14 grupā divas zelta godalgas Ņikitam Kozlovam – 300 metru skrējienā un tāllēkšanā. Keitijai Liepai uzvara tāllēkšanā. U16 grupā zelta godalga Gerdai Kerijai Dreimanei augstlēkšanā, savukārt Andrim Skadiņam uzvara 60 metru barjerskrējienā, portālu informēja trenere Solvita Dzilnava.

Starp Iecavas novada sporta skolas «Dartija» pārstāvjiem U12 grupā divas zelta medaļas Erlendam Strautmanim – 600 un 300 metru skrējienos. U14 grupā Katrīnai Klāsupai labākais rezultāts lodes grūšanā. Savukārt U16 grupā uzvara Liandai Žvirblei 100 metru sprintā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Latvijas jauntnes Olimpiāde

Kur jūs ,,varoņi,, bijāt,kad Latvijas jaunatnes Olimpiādē nespīdējāt? Bauskas novads palika dziļi zem mazā Iecavas novada,kur sporta skolas darbinieku maz un treneru daudz mazāk ne kā Bauskā. Iecavā treneri strādā.

pirms gada, 2019.10.09 20:42

jauno sportistu mamma

Droši vien Jūs nespējat izsekot visu izcilo Bauskas novada jauno sportistu gaitām, jo Bauskā ne tikai treneri aktīvi strādā, bet arī virza jaunos sportistus uz lieliem mērķiem. Paldies viņiem!

pirms gada, 2019.10.09 21:09

mammai

Lielie Latvijas viegatlēti nupat notikušajā Pasaules čempionātā izgāzās,jo tuvu desmitniekam netika,nerunājot par sešinieku,tas parāda,ka Latvijā viegatlētika ir skolas sporta skolotāja līmenī un tas pats ir Lietuvā. Ko priecāties par tādiem rezultātiem? Bauskas novads pat nevar uzvarēt daudzas reizes mazākus novadus ar daudz mazāku skaitu treneriem.Par to priecāties? Es sekoju jauno sportistu gaitām Un es domāju,ka Bauskas novada sporta skolas direktorei Grantiņai ir jāatstāj savs amats un jādod ceļš jaunajiem,lai būtu progress un labi rezultāti

pirms gada, 2019.10.10 11:45

skats

Protams, ka Grantiņai jādod vieta perspektīviem treneriem. Nosauciet kaut vienu vieglatlētu , kurš būtu saniedzis lielus mērķus.

pirms gada, 2019.10.13 22:50

Vietējās ziņas