Bauskas un Iecavas novada jaunie sportisti sacenšas Ventspilī un Šauļos

Tuvojoties jaunajam gadam, lēnām sākusies jaunā vieglatlētikas telpu sezona. Aizvadītajā nedēļas nogalē Bauskas novada sportistiem veiksmīgi starti sezonas pirmajās sacensībās Ventspilī un Šauļos.

Kā ierasti katru gadu neilgi pirms Ziemassvētkiem, Lietuvā notiek sacensības vieglatlētikas daudzcīņā «Ziemassvētku kauss». Nereti piedalās arī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi.

Arī šis gads nebija izņēmums. 12. decembrī Šauļos veiksmīgi savu pirmo daudzcīņu šosezon aizvadīja Gerda Kerija Dreimane. Atšķirībā no vasaras sezonas, kad meitenes un sievietes sacenšas septiņcīņā, ziemā jātiek galā tikai ar piecām disciplīnām, kā arī tās visas jāveic vienā dienā.

Jau no sacensību sākuma Gerda atradās starp līderēm. 60 metru barjerskrējienā viņas rezultāts 9,26 sekundes bija ceturtais labākais. Augstlēkšanā pārvarētais 1,61 metrs arī bija ceturtais nozīmīgākais. Savukārt lodes grūšanā rezultāts 11,09 metri bija labākais starp visām daudzcīņniecēm. Savā «kroņa disciplīnā» tāllēkšanā Gerdai izdevās 5,65 metrus tāls lēciens, kas arī bija labākais starp visām sportistēm. Pēdējā disciplīnā – 800 metru skrējienā – Gerda uzrādīja laiku divas minūtes un 37,11 sekundes. Summā izdevās sakrāt 3554 punktus, kas ir jauns sportistes personīgais rekords, un, gluži kā pērn, arī šogad izcīnīta otrā vieta, piekāpjoties vienīgi Lietuvas sportistei Atēnei Šliževičiūtei.

Divas dienas vēlāk, 14. decembrī, vairāki Bauskas un Iecavas novada sportisti veiksmīgi startēja Ventspils sporta skolas «Spars» sacensībās vieglatlētikā «Ziemassvētku kauss 2019». Veiksmīgi starti Bauskas novada BJSS sportistiem. 60 metru barjerskrējienā uz goda pjedestāla kāpa divi sportisti. Kristaps Sunteiks izcīnīja sudraba medaļu junioru konkurencē, finišējot pēc 8,47 sekundēm. Savukārt Kristiāns Lauva uzvarēja U18 grupā, finišējot pēc 8.56 sekundēm. Viņam arī sudraba medaļa kārtslēkšanā. Aiz K. Lauvas kārtslēkšanā vēl divi baušķenieki – Atvars Ernests Paļulis un Andris Skadiņš. Abiem vienāds rezultāts 2,5 metri un dalīta trešā vieta.

Veiksmīgi sacensības aizvadīja arī Iecavas sporta skolas «Dartija» audzēkņi. Jauniešiem 60 metru sprintā Gustavam Riekstiņam zelts. Gvido Miezers 60 metru barjerskrējienā otrajā vietā, piekāpjoties vienīgi jau minētajam K. Lauvam. Gvido arī sudraba godalga 300 metru skrējienā ar rezultātu 39,59 sekundes.

Iecavniecēm dubultuzvara 300 metru skrējienā. Zeltu izcīnīja Amanda Hilda Gromova, kurai arī sudrabs 60 metru sprintā, bet sudrabu 300 metru skrējienā izcīnīja Paula Kaupe. Viņai arī bronzas godalga divreiz garākā distancē, proti, 600 metru skrējienā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas