Bauskas un Iecavas novada sporta skolu audzēkņiem augstvērtīgi rezultāti Liepājā 1

Kārtējo reizi dažāda kaluma medaļas no sacīkstēm atveduši Bauskas un Iecavas novada sporta skolu audzēkņi – šoreiz Latvijas U16 čempionātā vieglatlētikā, kas notika Liepājā, sasniegti gan sezonas labākie rezultāti, gan sacensību augstvērtīgākie.

Jaunā vieglatlētikas manēža Liepājā šogad kļuvusi par papildu vieglatlētikas sacensību vietu. Tur 22. un 23. februārī notika Latvijas vieglatlētikas čempionāts telpās U16 vecuma grupas zēniem un meitenēm.

Iecavas novada sporta skolas «Dartija» audzēkņi šoreiz nebija kuplā skaitā, bet aizbraukušie iepriecināja savu treneri Daci Vizuli. Sezonas labāko rezultātu trīssoļlēkšanā uzrādīja Rihards Pūķis – 12,96 metri. Tā informē sporta statistiķis Andris Staģis. Viņam arī otrā vieta 60 metru sprintā ar rezultātu 7,5 sekundes un ceturtā vieta tāllēkšanā. 60 metru sprintā sesto vietu šoreiz ieguva Lianda Žvirble – viņas ātrākais rezultāts 8,22 sekundes. Savukārt desmit augstvērtīgāko sacensību rezultātu skaitā iekļuva Adrianas Krūzmanes sasniegums – viņa uzvarēja augstlēkšanā, pārvarot 1,67 metru augstumā novietoto latiņu.

Daudz godalgu un rezultātu, kas tuvi pirmajam trijniekam, ir Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvjiem, kurus trenē Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka, Aina Indriksone, Ilze Ladusāne un Mārtiņš Rūgums.

Divas zelta medaļas, šoreiz augstlēkšanā ar rezultātu 1,85 metri un kārtslēkšanā, pārvarot latiņu 3,05 metru augstumā, ir Andrim Skadiņam. Viņam arī bronzas godalga tāllēkšanā – tālākais lēciens bija sešu metru attālumā, jāteic, ka iecavnieks Rihards Pūķis atpalika tikai par diviem centimetriem.

Kārtslēkšana šoreiz baušķeniekiem bija ražīga – puišiem otrajā vietā ar rezultātu trīs metri Atvars Ernests Paļulis. Viņam arī piektā vieta augstlēkšanā. Kārtslēkšanā otrā bija Tīna Jakubone, pieveicot 2,5 metrus, un viņai vēl divas ceturtās vietas – tāllēkšanā un 60 metru barjerskrējienā. Tuvu medaļām bija arī Ernests Limbergs 2000 metru skrējienā, kur viņam piektā vieta, un Arta Marija Dreimane tāllēkšanā un 2000 metru skrējienā, kur izcīnītas attiecīgi piektā un ceturtā vieta.

Par salīdzinošajām neveiksmēm baušķenieki revanšējās 4×200 metru stafešu skrējienos. Meitenēm Artai Marijai Dreimanei, Annai Gabrielai Hofmanei, Keitijai Liepai un Tīnai Jakubonei otrā vieta ar rezultātu minūte un 52,85 sekundes, bet puišiem ar rezultātu minūte un 41,97 sekundes bronzas godalgas – komandā startēja Atvars Ernests Paļulis, Ernests Limbergs, Adrians Hildebrants un Andris Skadiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sveiciens Lindai!

Treneru saimei kaut kā aizmirsies pieminēt Lindu Jakutāviču. Arī viņas trenētie audzēkņi startēja Liepājā ar rezultātiem tuvu godalgām, bet Keitija Liepa stafetē ieguva sudraba medaļu. Apsveicu!!!

pirms gada, 2020.02.27 20:34

Vietējās ziņas