Bauskas uzņēmēju klubu turpinās vadīt Indulis Pētersons 4

Uzņēmējam Indulim Pētersonam uzticēts vēl vienu gadu vadīt biedrību «Uzņēmēju klubs «Bauska '97»». Šajā amatā viņš būs jau piekto gadu.«Bauskas Dzīvei» I. Pētersons stāstīja, ka nolemts uzņēmēju kluba darbu izvērst. «Lai varētu pilntiesīgāk runāt visu Bauskas bijušā rajona uzņēmēju vārdā, esam nolēmuši palielināt biedru skaitu, uzaicinot klubā jaunus dalībniekus. Tāpat iecerēts attīstīt sadarbību ar kolēģiem Lietuvā. Lai par mums vairāk zinātu sabiedrība, nolemts izstrādāt pašiem savu interneta mājaslapu. Audzējot atpazīstamību, mēs ceram gūt arī plašāku sabiedrības atbalstu,» tā I. Pētersons. Uzņēmēju klubs «Bauska '97» dibināts 1997. gadā. Pašlaik tajā ir 25 biedri. Tā mērķis - rast iespēju Bauskas uzņēmējiem regulāri tikties, apmainīties viedokļiem. Uz kluba sanāksmēm tiek aicināti dažādu jomu speciālisti un politiķi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Nu un! Kas vēlu nāk, tas labi nāk. "Ierēkt" jau visi var, bet kaut ko sakarīgu izdarīt ne visi. Vieksmīgu darbošanos "Uzņēmēju klubam "Bauska `97" ".

pirms 11 gadiem, 2010.03.28 17:20

Jana

Iveta ir Informacijas tehnoliģiju uzņemums .. ši uznemuma vaditajs petersons uznemeju biedrību vadīs nu jau sesto gadu, bet tikai tagad - setajā darbibas gadā ir naakusi atskaarsme, vins ir iedomājies par mājaslapas izveidošnu .. Nu zi, Pēter, - manējā ritigi ierēc par šo pasakumu:))))))))))))))))))))))))))))) .. unikumi juus:)))))))))))))))))

pirms 11 gadiem, 2010.03.28 12:38

Gatis

Finansējums uzņēmumam. Aizdevums uzņēmumam. Investora piesaiste. Aizpildi anketu un sūti mums pieteikumu finansēšanai. Vairāk informācijas: http://bit.ly/2fZtajc

pirms 4 gadiem, 2016.12.02 11:56

Vietējās ziņas