Bauskas uzņēmējus aicina apgūt e-paraksta un e-adreses izmantošanu

Mūspuses uzņēmēji, kā arī citi interesenti trešdien, 20. novembrī, Bauskas centrālajā bibliotēkā aicināti uz bezmaksas semināru, kurā skaidros eID kartes, e-paraksta, e-adreses un e-pakalpojumu priekšrocības, portālu informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija pārstāve Vita Krieviņa.
Semināra dalībnieki aicināti ņemt līdz personas apliecību jeb eID karti (kopā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes izsniegtajiem PIN kodiem) un mobilos telefonus, ja tiek izmantots eParaksts mobile, lai pēc nodarbības klātienē varētu izveidot savu vai uzņēmuma e-adresi.

Savukārt tiem, kas vēl neizmanto e-paraksta mobilo versiju, būs iespējams tai pieteikties. Pieteikšanās ir bez maksas, lai kļūtu par eParaksts mobile lietotāju jābūt līdz personu apliecinošam dokumentam (pase vai eID karte) un iespējai pieslēgties sistēmai ar savu internetbanku. eParaksts mobile iegūšanu nodrošinās VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centra" speciālisti.

Seminārs Bauskā notiks Centrālajā bibliotēkā (Kalna iela 18), pieteikties semināram – jelgava@chamber.lv.

Integrētās mācību un komunikācijas aktivitāšu programmas "Mana Latvija.lv. Dari digitāli!" ietvaros tiek organizēti sabiedrības informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iespēju izmantošanas un uzvedības maiņas veicināšanas pasākumi. Programmas koncepcija paredz integrētu pieeju - fokusēties uz 50 dzīves situāciju komunikāciju un mācīšanu, lai pēc paredzēto aktivitāšu īstenošanas, sabiedrība spētu atpazīt dzīves situācijas, kuras ir iespējams atrisināt vienuviet internetā - portālā Latvija.lv.

Nozīmīgākā programmas sastāvdaļa ir mācības, kuru rezultātā tiks sagatavoti 6000 digitālie aģenti: valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki, tostarp valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru darbinieki, kā arī bibliotekāri, skolotāji un žurnālisti. Digitālie aģenti konsultēs sabiedrību par e-pakalpojumu izmantošanu dažādās dzīves situācijās un drošu darbošanos internetā. Plašāka informācija par mācībām un to norisi pieejama portāla Latvija.lv atbalsta vietnē - https://mana.latvija.lv/.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas