Bauskas Valsts ģimnāzija aicina savā komandā 6

Daudzi audzēkņi ir izvēles priekšā, kuru mācību iestādi izvēlēties, ko darīt pēc skolas absolvēšanas. Darbīgajā nedēļā Bauskas Valsts ģimnāzijas (BVĢ) skolēnu pašpārvaldes pārstāvji divas dienas apmeklēja Bauskas novada pamatskolas, lai iepazīstinātu ar ģimnāziju.
 
Mežgaļu, Codes, Vecsaules, Īslīces, Uzvaras un Bauskas pamatskolas audzēkņiem bija iespēja iepazīt Bauskas Valsts ģimnāziju. Kā atzīst BVĢ pārstāvji, teicienu «Bauskas Valsts ģimnāzija – vairāk nekā izglītība» nereti izmanto ne visai labos nolūkos. «Mēs šo teicienu pārdēvējām un tagad lepojamies, jo Bauskas Valsts ģimnāzija tiešām ir vairāk nekā izglītība,» stāsta ģimnāzijas skolēnu pašpārvaldes pārstāve Elīna Elizabete Daugule. Skolotāji prezentācijā nepiedalījās.

Skolēnu domes prezidente Tīna Tikuma atzina, ka šādi var runāt «aci pret aci» ar jauniešiem. «Daudzi ir kautrīgi un neuzdod jautājumus, ja blakus ir skolotājs. Šajās tikšanās reizēs skolēni var justies brīvi,» tā «Bauskas Dzīvei» pavēstīja T. Tikuma.
Vecsaules pamatskolas 9. klases audzēkne Laura Minova, atzina, ka viesi demonstrējuši ļoti interesantu prezentāciju un bez skolotāja klātbūtnes bijis daudz vieglāk. «Pati uz Bauskas Valsts ģimnāziju neplānoju doties, taču daži klasesbiedri ir nolēmuši tur mācīties. Skolēnu pašpārvaldes prezentācija viņus vēl vairāk pārliecināja par izvēli apgūt zinības Bauskas Valsts ģimnāzijā,» vēsta L. Minova.

UZZIŅAI
BVĢ piedāvā četras vispārējās izglītības programmas: vispārizglītojošā, profesionāli orientētā, humanitārā un sociālā, matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programma. Audzēkņiem ir iespēja piedalīties interešu izglītības aktivitātēs, piemēram, politikas pulciņā «Jaunie eiropieši», tautas deju kopā «Odziņa» un citās.
Visi interesenti 17. aprīlī aicināti uz Atvērto durvju dienu Bauskas Valsts ģimnāzijā,  lai labāk iepazītu skolas dzīvi.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

B1vsk. 1955.g.absolvents

Padlatvijā nācās vai katrā ciemā celt jaunu skolu, šodienas LV tās bezmaz vai visas jau likvidētas,tiek meklēta iespēja katrā atkal no jauna (!) veidotajā "rajonā" saglabāt vismaz vienu kaut cik ilgtspējīgi darboties spējīgu vidusskolu. Nekas jau cits neatliek - katra vēl dvašojošā skola māna pie sevis..
Tā teikt,acīm redzams progress.

pirms gada, 2019.04.12 15:07

77

55 gada absovent!Neizlaid pats to dvašu par kuru runā! Mērglis!

pirms gada, 2019.04.12 18:52

?

Bet bija taču raksts, ka tie kas nesekmīgi, lai iet prom no Bauskas vidusskolas, lai kas tur var saņemt piemaksas.... bija taču tā?

pirms gada, 2019.04.13 23:43

ccccccc

bij bij kaut kas tāds atceros......

pirms gada, 2019.04.14 13:53

@

Pēc Ministru kabineta noteikumiem vidusskolas atestātu nevar saņemt, ja nav sekmīgs visos priekšmetos. Un tas nav tikai ģimnāzijās, bet visās vidusskolās.

pirms gada, 2019.04.15 22:02

Vietējās ziņas