Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas Valsts ģimnāzijā norisināsies Eiropas Jauniešu parlamenta reģionālā sesija

Bauskas Valsts ģimnāzijā no 1. līdz 3. novembrim norisināsies Eiropas Jauniešu parlamenta (EJP) Kurzemes-Zemgales reģionālā sesija. «Bauskas Dzīvi» par to informē Māris Rutkis, Latvijas jauniešu organizācijas «Tellus» valdes loceklis.

Sesijā piedalīsies vairāk nekā 100 vidusskolēnu un studentu. Jaunieši strādās sešās komitejās un trīs dienu laikā pieredzējušāku EJP biedru un aktīvistu uzraudzībā izstrādās risinājumu plānus – rezolūcijas sešām aktuālām Eiropas problēmām.

Darbs ritēs angļu valodā, tādējādi dodot dalībniekiem iespēju attīstīt svešvalodas prasmes, kā arī sekmēs jauniešu komunikācijas un debatēšanas spējas.
Sesijas pēdējā darba dienā, 3. novembrī, noslēguma debatēs jeb ģenerālajā asamblejā tiks ziņots par sagatavotajām rezolūcijām, kopējā darbā gūtajām atziņām.

Latvijas jauniešu organizācijas «Tellus» mērķis ir veicināt un attīstīt neformālās izglītības iespējas Latvijā. Galvenie «Tellus» darbības virzieni ir Eiropas Jauniešu parlaments un treniņu vadīšana. Organizācija cenšas veicināt jauniešu integrāciju, toleranci un pilsonisko līdzdalību Latvijā un Eiropā, kā arī sekmēt jauniešu konkurētspēju, izaugsmi un iniciatīvu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas