Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas Valsts ģimnāzijas absolvents saņem «Olainfarm» stipendiju 1

Bauskas Valsts ģimnāzijas (BVĢ) absolvents Mārcis Sējējs saņēmis uzņēmuma «Olainfarm» stipendiju. «Bauskas Dzīvi» par to informē Laine Dobulāne, Latvijas Universitātes (LU) Fonda sabiedrisko attiecību speciāliste.

Uzņēmums «Olainfarm» piešķir stipendijas, lai atbalstītu talantīgus LU Ķīmijas fakultātes studentus. Stipendijas apjoms ir 1000 latu akadēmiskajā gadā. Šogad viens no trim stipendijas ieguvējiem ir BVĢ absolvents Mārcis Sējējs.

«Bauskas Dzīvei» M. Sējējs pastāstīja, ka ķīmijā viņu saista eksperimenti. Lai labi sagatavotos praktiskajiem darbiem, ir jāpārzina teorija. «Neteiktu, ka man ķīmija padodas grūti. Taču tās apgūšanai vajag daudz laika,» atzīstas students. Viņš piebilst, ka stipendija ļaus paplašināt pieredzi zinātniskajā darbā, iegūt papildu materiālos līdzekļus. Jaunietis iegādāšoties kvalitatīvu mācību literatūru un veikšot paredzētos pētījumus.

Gandarījumu par dēla panākumiem pauž Mārča tēvs Juris Sējējs. «Protams, prieks par dēlu, jo Mārcis apgūst to jomu, kas viņam patiešām patīk un padodas,» tā J. Sējējs.

Šogad LU Fonds sadarbībā ar mecenātiem 2013./2014. akadēmiskajā gadā piešķīris 91 stipendiju par kopējo summu 178 000 latu. Stipendijas ieguvuši LU, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Liepājas universitātes studenti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ķīmiķe

Mārci, prieks par Tevi, ka esi pamanīts un novērtēts... Patīkami dzirdēt par Bauskas puisi tik pozitīvas ziņas!

pirms 6 gadiem, 2013.11.04 22:40

Vietējās ziņas