Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotāja saņem Luda Bērziņa balvu 6

Starptautiskā pedagogu radošo darbu konkursā Luda Bērziņa balvu šogad saņēmusi Bauskas Valsts ģimnāzijas pasniedzēja Vija Cerusa, vēstīts interneta vietnē e-klase.lv Bauskas Valsts ģimnāzijas direktora vietniece metodiskajā darbā Malda Ignatjeva pauž gandarījumu par savas skolas pedagogu sasniegumiem: «Prieks, ka skolotāji izrāda iniciatīvu, piedalās radošajos konkursos un viņu veikums tiek novērtēts. Pāris gadu mūsu skolotāji šādas balvas nebija saņēmuši, tāpēc tagad esmu gandarīta par V. Cerusas darba novērtējumu.» Luda Bērziņa konkursā balvu V. Cerusa saņēmusi par devumu novadpētniecībā un kultūrvēstures saglabāšanā. «Bauskas Dzīvei» V. Cerusa atzīst, ka ir gandarīta par viņas darba novērtējumu. Skolotāja daudz darījusi, aicinot skolēnus uz literārajiem pasākumiem «Lejeniekos», «Billītēs». Tikšanās ar literātiem regulāri organizētas Bauskas kultūras centrā. Skolotājas darbā V. Cerusa pavadījusi 38 gadus. Ilgu laiku viņa vada Bauskas novada latviešu valodas un literatūras skolotāju metodisko apvienību.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

....

ĻOTI GAIŠA, VIENKĀRŠA, SIRSNĪGA, DZĪVES GUDRA SKOLOTĀJA - CILVĒKS! PALDIES!

pirms 8 gadiem, 2011.10.15 20:47

Bijušais skolnieks

Lieliska skolotāja, noteikti pelnīti. Apsveicu!

pirms 8 gadiem, 2011.10.14 10:08

jā jā.. tikai ģimnāzijas statusa piešķiršanai Bauskas 1.vsk turējās tādā kā nesaprotamā kārtā.. vecais padomju laika kalums .. stagnācija
Bet par mūža gūldījumu medaļu jau nopelnījusi, un ne vairāk

pirms 8 gadiem, 2011.10.13 20:24

aija

Apsveicu un ļoti priecājos par novērtējumu!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.10.13 19:49

Vietējās ziņas