Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas vecpilsētas problēmu risināšanā iesaista speciālistus 8

Biedrības «Bauskas vecpilsēta» kārtējā sanāksme notika 16. augustā. Pēc organizācijas uzaicinājuma apspriedē piedalījās Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas speciālisti Rihards Pētersons, Sandra Zirne, Zemgales reģionālās nodaļas vadītāja valsts galvenā kultūras pieminekļu aizsardzības inspektore Elvīra Mantrova un inspektore Mārīte Putniņa. Sanāksmes temats bija arheoloģiskā mantojuma, pilsētvides, vēsturiskās apbūves, kultūras pieminekļu aizsardzība un atjaunošana, akcentējot pašvaldības un sabiedrības lomu.  Praktiskus padomus un risinājumus par pilsētu kultūrvēsturiskās apbūves saglabāšanas iespējām sniedza Rihards Pētersons, pamatojoties uz personisko pieredzi. Viņš ir Jūrmalas aizsardzības biedrības valdes loceklis. Savukārt Sandra Zirne pamatoja arheoloģiskās uzraudzības nepieciešamību ēku celtniecības, pārbūves, komunikāciju rekonstrukcijas procesā. Nevalstiskās organizācijas dalībnieki atbalstīja priekšlikumu Bauskā izveidot «bēdu objektu» - nekoptu, pussagruvušu ēku un to īpašnieku sarakstu, izstrādāt rīcības programmu un iesniegt novada domē.Plašāku materiālu varēsit lasīt laikraksta «Bauskas Dzīve» 19. augusta numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

vēmiens

freimanim vidējā izglītība un puisīts uz saeimu sataisījies.. būtu labāk ar 1.septembri kādā augstskolā iestājies un mācības uzsācis, vai arī savu atvašu audzināšanai pāraudzināšanai pievērsies, bet nē -- mācīs mūs te dzīvot ku kū:)))))))))) rēcīgi.. spradzim vai sprūdim vai spražģim (Min Prez nominētam) ar izrādās tikai vidējā izglītība .. Kurp ejam, tauta?!!!
vēmiens nāk

pirms 9 gadiem, 2011.08.17 20:31

murr

labi, ka viņš kā kandidāts vienīgais taurētais no Bauskas līdz arto kauns ari mazāks

pirms 9 gadiem, 2011.08.17 20:15

šausmas

ārprāc --!!!!!!!!!!!!!!! Māris Freimanis no Bauskas novada par Saeimas deputātu no Zatleristiem taisās... ārprāts ārprāts.......................................

pirms 9 gadiem, 2011.08.17 20:13

nu ja, - lai mums visiem kopā izdodas, jebšu lai veicas!

pirms 9 gadiem, 2011.08.17 19:01

IBP

Atbildot uz jautājumu - kas notiek?
Biedrba "Bauskas vecpilsēta" ir dibināta jau ilgāku laiku. Tajā cilvēki iesaistījušies un darbojušies pēc brīvprātības principa, ieguldot savu laiku, darbu un neprasot par to samaksu. Attieksme pret biedrības aktivitātēm ir bijusi dažāda, līdzīgi kā šajos komentāros, vienaldzīga vai noliedzoša, neliela daļa - pozitīva. Cilvēki pagurst, apnīk klauvēšanās pie aizslēgtām durvīm, to darba nenovērtēšana. Dažkārt pietrūkst lietišķuma, tolerances, kā jau nelielā pilsētā nav iespējams izvairīties no personīgiem pārmetumiem, dialogs pārtrūkst, komunkācijas nav. Kādu laiku biedrība nebija aktīva. Nav mums tiesību pārmest biedrībai, biedriem jau nav pienākums strādāt mūsu labā, vai veikt pašvaldības pienākumus. Tas mums jāprasa no tiem, kurus algojam par savu nodokļu naudu.
Pašlaik biedrības darbība kļūst aktīvāka, darāmā ir daudz, katrs ziedo daļu sava brīvā laika.
Ja biedrība "Bauskas vecpilsēta" var būt kā noderīga, tās priekšsēdētājs ir Māris Freimanis.
Tajā, kā šī biedrība ATMODUSIES nav nekā interesanta, nav arī zemūdens akmeņu. Tas kas notiek, vai nenotiek ir atkarīgs no mums pašiem, cik daudz esam gatavi darīt.
Paldies ES komentāram!

pirms 9 gadiem, 2011.08.17 16:14

Marija

par memorial Freimanis kā Bauskas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks on že "Kaut Kas" biedrībā klusi murrājot ostīja savas paduses un viņam bija "uzšķaudīt Bauskas vecpilsētai

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 19:53

Interesanti gan šī biedrība ATMODUSIES .. tad kad vajadzēja noskaidrot, kurš no šīs organizācijas pārstāvēs šo "biedrību" darba grupā memoriāla būvniecības jautājumā skvērā Rīgas ielā, tad visi norobežojās..it kā tādas biedrības nemaz nebūtu.
Kas notieK?

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 19:45

Vietējās ziņas