Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķeniece «Dziesmas 2013» finālā dziedās pirmspēdējā 5

Ventspils teātra namā «Jūras vārti» sestdien, 16. februārī, tiešraidē būs skatāms konkursa «Dziesmas 2013» nacionālās atlases fināls. Divpadsmit mākslinieku vidū arī Sabīne Berezina no Bauskas.«Eirovīzijas» projekta mediju koordinatore Maija Tālberga informē, ka izlozēta fināla uzstāšanās secība. S. Berezina zviedru autoru kompozīciju «Upside down» izpildīs pirmspēdējā. Latvijas pārstāvi «Eirovīzijas» starptautiskajā dziesmu konkursā Zviedrijas pilsētā Malmē noskaidros balsošanas rezultātā.  Balsot varēs televīzijas skatītāji, arī desmit cilvēku žūrija. Rezultātus noteiks skatītāju un žūrijas kopvērtējums attiecībā 50:50. Fināla balsojums sāksies uzreiz pēc pasākuma atklāšanas, tam tiks atvēlēts viss fināla dalībnieku uzstāšanās laiks, bet beigu signāls tiks dots tikai «Panorāmas» ziņu izskaņā.Mūziķis Mārtiņš Jātnieks par Sabīnes dziesmu izsakās atzinīgi. Tā lieliski atbilst viņas straujajam raksturam: «Sabīne uz skatuves ir īsts spridzeklis. Viņai ir tikai jāļauj izpausties. Ja Sabīne nokļūs Malmē, viņai būs pa spēkam īstenot mūsu devīzi «Piecel kājās Eiropu!». Es noteikti balsošu par Sabīni un aicinu to darīt arī pārējos.» Bauskas novada domes izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē trešdien, 13. februārī, deputāti skatīja S. Berezinas iesniegumu. Tajā jaunā māksliniece lūdz pašvaldības atbalstu, lai varētu pienācīgi sagatavoties «Eirodziesmas» konkursiem. S. Berezina iesniegumam pievienotajā tāmē lūdza 264 latus sev un pavadošajai grupai - kopumā deviņiem cilvēkiem. Komitejas vadītājs Raitis Ābelnieks informē, ka deputāti nolēma segt izdevumus, kas nepieciešami degvielas iegādei un kā arī nakšņošanas izdevumiem vienai personai, atvēlot tam 100 latus. Galīgo lēmumu par finansējuma piešķiršanu deputāti pieņems domes sēdē mēneša beigās.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

roz

vai tiešām jābalso bija par paziņām? vai tomēr par dziesmu? Mārtiņš - mūziķis? kurā vietā? otrs gals gan jau labāk svilpo nekā mute šļupst

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 19:51

šausmas

Kā tāda vispār var nokļūt līdz finālam? Tiešām bija kauns.

pirms 7 gadiem, 2013.02.17 13:14

hm...

Tanks, nevis spridzeklis! Iesaku būt mazliet pieticīgākai! Citādi -tīri neko!!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.16 23:47

Kāpēc, mūziķi Mārtiņ, mums būtu jābalso par jauno mākslinieci Sabīni?
Vai tikai tāpēc, ka viņa ir spridzeklis?

pirms 7 gadiem, 2013.02.16 22:39

Vietējās ziņas