Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķenieces aicina piedalīties labdarības akcijā 5

Laiks pirms Ziemassvētkiem ik gadu ir labestīgs, gaišiem nodomiem piepildīts. Tad ne tikai lielas organizācijas pievēršas labdarībai, bet atplaukst arī privāta iniciatīva.

Bauskas rūķi jau piekto reizi plāno sirds siltuma akciju un aicina piedalīties tajā ikvienu. Kopš 2006. gada grupa Bauskas meiteņu, kas ir gan skolnieces, gan studentes, dara labas lietas – atbalsta, sasilda un iepriecina ģimenes ar dāvanām un sniedz citu palīdzību. Viņas sevi dēvē par rūķiem. Ik gadu nodoms paliek tas pats, tikai mainās stāsts, tā personāži un atbalsta vieta.

Viena no grupas meitenēm, labdarības akcijas rīkotājām Ieva Užule stāsta: «Ideja nāk no Vidzemes puses, kur pirmajā gadā vairākas mūsu novada meitenes palīdzēja veidot Ziemassvētku labdarības akciju Cēsu bērnunamos. Jau nākamajā gadā kuplā skaitā darbojāmies Vecsaulē, lai iepriecinātu pagasta vecos un vientuļos ļaudis.»

Nu jau vairākas reizes rūķi sadarbojas ar Rundāles novada sociālo dienestu, lai samīļotu, apdāvinātu, ietu rotaļās un sagādātu patīkamu svētku noskaņu Bērsteles ģimenēm.

Arī šogad meitenes sazinājušās ar Rundāles novada sociālā dienesta vadītāju Kristīni Brūveli un Viesturu pagasta sociālo darbinieci Laimu Artimoviču, kuras sameklēs un ieteiks atbalstāmās ģimenes.

Meitenes ir uzņēmīgas un ik gadu dāvājušas savas mantas, atradušas sponsorus šim privātās iniciatīvas pasākumam un piesaistījušas labvēļus no vairākām Latvijas pilsētām, taču šoreiz tiek lūgta arī mūsu novadu atsaucība. «Ja ir iespēja un vēlme atbalstīt šo nesavtīgo, labo darbu, ar prieku pieņemsim pārtiku, rotaļlietas, apģērbu, lai tos dāvātu kādam, kam tas patiesi vajadzīgs,» teic Ieva.

Atbalsta vai neskaidrību gadījumā ar organizatori Ievu sazināties var pa tālruni 20259580, kā arī elektroniski: uzulei@gmail.com.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ziks

aiz com ir teikuma beigas un tur punkts jāliek. visi tak zin ,ka aiz lv vai com un līdzīgām epasta beigām punkta nav jāliek

pirms 6 gadiem, 2013.11.09 13:50

Mjā ....

Jaukas,sirsnīgas meitenes! Žēl,ka tā dēvētā neatkarīgā veiksmes stāsta pārņemtā valsts neatplaucina savu iniciatīvu ,neatbalsta , nesasilda , neiepriecina un nesniedz palīdzību ģimenēm. Neesot naudiņas -ha ha ha ! Taču pussabrukušu malkas grēdu atgādinošajai tā sauktajai Gaismas pilij par bargu naudu ielika parketu no Kanādas kļavas - izmantojot pašu ozolu,taču nevarētu kaudzi *piķa* iestūķēt pašu kabatās.Arī tā sauktajam Likteņa dārzam bija iecerējuši akmeņu krāvumus veidot no Somijas atvestiem akmeņiem,par laimi projekta autors japānis to noraidīja,sak, vai tad lielajai cietēju tautai neesot tepat uz vietas latvietību piesūkūšies akmeņi. Viss kā jau muļķuzemē.

pirms 6 gadiem, 2013.11.09 11:49

Jānis

Protams vajadzēja šādu komentāru arī pie šī raksta, ak nelaimīgais cilvēk, Tu dzīvo muļķu zemē, jo tādu ar saviem secinājumiem par sevi un sev apkārtēiem cilvēkiem Tu cel.

Paldies meitenēm par nesavtīgo darbu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.09 14:56

***

Malaces Meitenes!!!
Sirsnīgs Jums PALDIES!!!
Jaunas, skaistas un sirsnīgas!!!
Lai Jums un Jūsu ģimenēm mīļi svētki un Laimīgs Jaunais gads!!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.09 17:30

Vietējās ziņas