Baušķenieces jātnieku sacensībās iegūst divas bronzas godalgas

Biedrības «Mēmeles jāšanas sporta klubs» jaunās jātnieces piedalījušās Latvijas Jātnieku federācijas sacensībās konkūrā, kas notika Rīgā, Kleistu sporta bāzē. Šoreiz savus spēkus izmēģināja trīs kluba sportistes.

Rīgā 4. oktobrī notika Latvijas Jātnieku sporta dienas sacensības konkūrā. Baušķeniekus pārstāvēja Monta Garā ar poniju Džoniju, Evelīna Ģeidāne ar ķēvi Dakāru un Nikola Marčenkova ar ķēvi Kamelotu un poniju Dancing Grace.

Monta Garā visu vasaru centīgi strādāja, lai iemācītos saprasties ar Džoniju, kas viņai veiksmīgi ir izdevies. Sacensībās meitene ar poniju startēja vadības maršrutā, kur uzrādīja vērtējumu «ļoti labi».  Duetam šīs bija ceturtās sacensības šogad.

«Pirmās sacīkstes ar Kamelotu aizvadīja Nikola Marčenkova. Kamelotai ir interesants raksturs, tā ir ļoti temperamentīga, baidās no nepazīstamā. Sacensību laukumā Kamelota abus maršrutus izlēca ļoti labi,» stāsta trenere Velga Marčenkova. Atvērtajā maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 80 centimetriem vairāk nekā 70 dalībnieku konkurencē N. Marčenkova izcīnīja trešo vietu. Maršrutā otrās grupas ponijiem ar 85 centimetrus augstiem šķēršļiem Nikola Marčenkova ar Dancing Grace izcīnīja trešo vietu. «Šis duets maršrutu spēj veikt ātri un precīzi, atļaujoties ļoti pārliecinoši riskēt,» tā trenere.

Atvērtajā maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 80 centimetriem Evelīna Ģeidāne izcīnīja ceturto vietu. Tikai dažas sekundes simtdaļas šķīra abas kluba sportistes vienu no otras. «17 gadu vecā Dakāra ir mūsu kluba «zelta zirgs». Tās azarts un vēlme izdarīt labāko katrās sacensībās ir apbrīnojama. Evelīna ir iemācījusies ar Dakāru saprasties tā, lai abas kļūtu par īstu komandu,» stāsta V. Marčenkova.

Jātnieču trenere V. Marčenkova ir pateicīga Bauskas novada domei un zirgu īpašniekiem par atbalstu treniņos un sacensībās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas