Baušķenieki aicināti piedalīties erudīcijas spēlē «Prāta lokāls» 5

Atzīmējot marta pirmo nedēļas nogali, 6. martā plkst. 19 vietējie iedzīvotāji aicināti pārbaudīt savas zināšanas par Bausku, piedaloties tiešsaistes erudīcijas spēlē «Prāta lokāls», portālu informēja Kristiāna Paula Lībiete, Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste.

««Prāta lokāls» ir tiešsaistes erudīcijas spēle ar izklaidējošiem elementiem par Bauskas vietām, vērtībām un cilvēkiem, ko droši spēlējam no mājām vai jebkuras citas vietas. Ikvienam dalībniekam ir iespēja izvēlēties vietu, kur komandai vislabāk raisās zināšanas, – tas var būt ģimenes iemīļotais viesistabas dīvāns, ar saimniecības tehniku piepildīta garāža vai cita vieta. Galvenais, lai pieejams dators un internets,» skaidro kultūras centra speciāliste.

Lai piedalītos spēlē, katrai komandai nepieciešams viedtālrunis, dators un interneta pieslēgums. Datorā dalībnieki sekos līdzi spēles tiešraidei, bet viedtālruni izmantos, lai iesniegtu atbildes uz jautājumiem. Spēlei būs septiņas kārtas, katrā – astoņi jautājumi. Uzvarētājs būs tas, kurš spēles beigās būs ieguvis vislielāko punktu skaitu, informē K. P. Lībiete.

Savu dalību spēlei iespējams reģistrēt internetā: https://ej.uz/registrejies_prata_lokals.

Kultūras centra speciāliste atgādina, ka jāatceras segvārds, ar kuru esat reģistrējies, – tas atkārtoti būs jānorāda spēles dienā, lai reģistrētos atbilžu iesniegšanas lapā.

Dalība erudīcijas spēlē ir bez maksas. Līdz pirmdienas pulksten 14 erudīcijas spēlei «Prāta lokāls» savu dalību reģistrējušas 15 komandas, «Bauskas Dzīvi» informē Kristiāna Paula Lībiete.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Iedzīvotājs

Jauki,mēs jau pieteicāmies,šajā grūtajā laikā vismaz kaut kas notiek.
Paldies,lai veicas komandām,cerams būs jautra atpūta attālināti!

pirms mēneša, 2021.03.02 14:11

Izbrīns

Pēkšņi "jāatzīmē" marta pirmās nedēļas nogale...Ko tad darīja visu ziemu???.

pirms mēneša, 2021.03.02 14:44

sekotājs

Nebrīnies!!!

pirms mēneša, 2021.03.02 15:12

izbrīna izbrīnam

Ko tad lai dara, ja nevar brīnīties?

pirms mēneša, 2021.03.02 15:25

Zanda

Kadam vecumam spēles domātas? Bērniem, pieaugusajiem?

pirms mēneša, 2021.03.02 19:49

Vietējās ziņas