Baušķenieki Aizputē izcīna uzvaru komandu vērtējumā 9

Bauskas novada svaru stieņa spiedēji izcīnījuši uzvaru komandu vērtējumā Aizputes novada čempionātā, kas reizē ir Latvijas kausa izcīņas posms. Sasniegums ļauj baušķeniekiem izvirzīties pirmajā vietā Latvijas kausa izcīņas ieskaitē.

Aizputē trešo vietu «Open» grupā izcīnīja Elvijs Žieds. Jauniešiem divas uzvaras Sandim Saškovam un Aleksandram Kriušovam, otrās vietas Renāram Vītoliņam un Danielam Maižus. Junioru grupā uzvarēja Rūdolfs Vilcāns, bet svarīgus punktus komandai guva arī Andris Ratnieks. R. Vilcāns arī pirmais junioru absolūtajā vērtējumā.

Veterānu pirmajā grupā uzvaras Andrim Grigarovičam un Vladimiram Ponomarjovam. Abi iekļuva absolūti labāko sarakstā – pirmā un trešā vieta. Veterānu otrajā grupā pirmās vietas gan Sergejam Burilovam, gan Ivaram Rigastam, abi arī absolūti labāko sarakstā. Veterānu trešajā grupā uzvarēja Jānis Āboltiņš un Vladimirs Kovaļskis. V. Kovaļskis šajā grupā bija absolūti labākais.

Komandas vadītājs Felikss Žieds ir pateicīgs sportistiem par dalību sacensībās. Šogad atkal ir mainīts Latvijas Kausa izcīņas formāts, un tas nozīmē, ka sportistiem jābraukā un jāgūst panākumi visos Latvijas reģionos. Sportistu atsaucība šoreiz palīdzēja baušķeniekiem izvirzīties kopvērtējuma līderu pozīcijās.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

pelēcis

puikas malači, tā turpināt un gūt jaunas uzvaras.

pirms gada, 2019.03.18 19:45

Varnevica kungam

Vai nav kauns un atbildība tev un Līgai Rimševicai,ka Bauskas novada izlases, svaru stieņa spiešanas guļus sportists startējot Latvijas /cempionātā,pārstāvot Bauskas novadu iespējams tika pieķerts dopinga lietošanā??? Uldi,jūs taču esat godīgs Latvijas žurnālists? Kur publikācija par mūsu novada sportista iespējamo pieķeršanu dopinga lietošanā? Vai tiešām par Bauskas novada sportista,guļus spiešanas sportā iespējamo dopinga lietošanu,mums jāuzina no Latvijas mēdijiem? VAI TIEŠĀM BAUSKAS novadam jāatbalsta guļus spiešanas sporta veids,kura dalībnieks iespējami Latvijas valsts mērogā pieķerts dopinga lietošanā?

pirms gada, 2019.03.25 00:01

sgn

spēlē tālāk riču-raču un nečīksti!

pirms gada, 2019.03.25 14:42

VARNEVICAM

Informācija
Nacionālās Antidopinga organizācijas mājas lapa
Aizliegto vielu un metožu saraksts
Biežāk uzdotie jautājumi
Īsumā par dopingu
WADA sportista rokasgrāmata
Dopinga kontroles procedūra

Sportistu diskvalifikācijas
Sportists Komanda Sods Diskvalifikācijas sākums Diskvalifikācijas beigas
Intars Grauzis Bauska 4 gadu diskvalifikācija 2018. gada 20.decembris 2022. gada 19.decembris
Aleksandrs ***kovs Bauska 4 gadu diskvalifikācija 2018. gada 29.septembris 2022. gada 28.septembris

pirms gada, 2019.03.25 00:05

Jātnieka kungam

Saprotot no Anti dopinga publicētās informācijas no LATVIJAS valsts 2018 gadā no 8 noķertajiem sportistiem Latvijā 2 iespējami ir no Bauskas novada. Vai tiešām mums nav jālikvidē guļus spiešanas komanda,kura iespējami lieto aizliegtās vielas un tāpēc uzvar sacensībās-Latvijas stiprākā pilsēta?

pirms gada, 2019.03.25 00:14

Tradīcija

Pilnīgi piekrītu ka netīrajam sporta veidam nav jaeksistē. Es nebrīnos ka tā notiek. Nav spēīgi vinnēt līdz ar to jašmaucās! ????

pirms gada, 2019.03.25 08:21

xxx

lietot vielas ,kas uzrādās urīnā neviens nespiež -ne spiedējus ,ne pirdējus-tāpēc jau nav jālikvidē komanda-vecā paaudze ir tīra,a jaunieši kas grib ātru rezultātu un bicepsus bez piepūles -rij visu pēc kārtas un arī dur :)to taču var redzēt pēc sarkani zilajiem ģimjiem ,pumpām un nesavaldīgās uzvedības,tapēc skauģi nedzen puteni un cien.Varnevica kungs taču neatbild par to,viņš dara savu darbu -proti -raksta

pirms gada, 2019.03.25 20:27

Elvijs

Kāds vispar sakars antidopingam ar ar so rakstu?
Ir atseviska majas lapa kur to var redzet! Atseviski sportiski,kuri tiek piekerti lietojot AAS vielas autotiski tiek izlegti no turmakas piedalisanas sacensībās!
Tiesi pamulkiem kuri neko nerubi-
https://www.powerliftings.lv/antidopings/

pirms gada, 2019.03.26 19:12

Vietējās ziņas