Baušķenieki florbolā sagrauj «Kuršus» 4

Saviem līdzjutējiem, kas bija atnākuši skatīt «Elvi» Latvijas florbola līgas spēli Bauskā, sporta namā «Mēmele», grandiozu dāvanu sagādāja florbola kluba «Bauska» spēlētāji, kas pārspēja Liepājas «Kuršus» ar 12:5.

Lai arī pagājušajā gadā komanda «Bauska» spēja vairākas reizes atkal izcīnīt uzvaras, tomēr šī gada sākums nebija no veiksmīgākajiem – vispirms zaudējums «Lekringam» ar 1:13, tad «Rubenei» ar 4:7 un visos «FBK SĀC» ar 1:7.

Pirmā trešdaļa neliecināja, ka būs tāds panākums. Pēc Pētera Zeltiņa un Pāvela Seredicka metieniem baušķenieki izvirzījās vadībā, bet viesi atbildēja ar četriem vārtu guvumiem. Tomēr jau otrās trešdaļas sākumā baušķenieki rezultātu izlīdzināja un pat spēja izvirzīties vadībā. Spēles likteni izlēma četras minūtes pēdējā trešdaļā, kad precīzi bija Pēteris Zeltiņš, Artūrs Dulbe un Kristers Ķūrēns-Repša, panākot jau 9:5. Turpinājumā baušķenieki bija vēl trīs reizes precīzi un noslēdza maču ar graujošu 12:5.

Baušķeniekiem rezultatīvākais ar trim vārtiem un vienu piespēli bija P. Zeltiņš, viņam arī labākā spēlētāja gods. Divi vārti un divas piespēles K. Ķūrēnam-Repšem, trīs piespēles Nikitam Maksurovam, vieni vārti un viena piespēle A. Dulbem, Evertam Janušauskim, Lotāram Melderim un Jānim Akmentiņam, divas rezultatīvas piespēles Matīsam Dulbem, par reizei precīzi bija Deniss Afanasjevs, Pāvels Seredickis un Ralfs Akmentiņš. Vārtos stāvēja Elvis Holsts, kurš atvairīja 20 no 25 pretinieku raidījumiem.

Pēc baušķenieku panākuma turnīra tabulā izveidojusies interesanta situācija. «Bauska» ar trim punktiem ir devītajā vietā, bet turnīra tabulu noslēdz iepriekšējo gadu līderi «Oxdog Ulbroka LU» un «Lielvārde/FatPipe». Turklāt «Oxdog Ulbroka LU» savus divus punktus ieguva, pārspējot potenciālo līderi – «Lekrings» vienību. Ir skaidrs, ka šī sezona florbolā būs interesanta. 1. oktobrī baušķenieki viesos spēlēs ar vienu pašreizējiem turnīra līderiem «Talsu NSS/Krauzers», savukārt mājas mačā 3. oktobrī Bauskā uzņems vienu no kaimiņiem turnīra tabulā FBK «Valmiera». Redzēsim, vai komanda ar gūto panākumu būs guvusi ticību saviem spēkiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas