Baušķenieki Lielajā talkā bez maksas varēs nodot lielgabarīta atkritumus 3

Lielās talkas laikā sestdien, 25. aprīlī, Bauskā notiks ikgadējā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija, portālu informēja SIA «Vides serviss» sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Avota-Zalstere. Bauskas novada pagastos lielgabarīta atkritumi tiks savākti nākamajā nedēļā. Par akcijas norisi iedzīvotājus pagastos informēs vietējās pagastu pārvaldes, kas organizēs izvešanas adreses.
 
A. Avota-Zalstere atklāja, ka šogad ir paplašināts savākšanas punktu skaits. Pilsētnieki nevajadzīgās mantas varēs nodot 24 vietās: Dārza ielā 12, 18, 19, 23, 62; DzKS «Aizupe A»; Kareivju ielā 3; Mēmeles ielā 2 un 10; Skolas ielā 15; Pilskalna ielā 51; Pionieru ielā 1 un 3 (pie Lāčplēša ielas sākuma); Baznīcas ielas stāvlaukumā (pie mēbeļu veikala); Pļavu ielā 2 un 4; Rīgas ielā 44 (pie veikala «Saulīte»); Salātu ielā 8 un 18; Stacijas ielā 5; Vītolu ielā 2, 6, 10 un Zaļajā ielā 11 (iebrauktuve pret Salātu ielu 33). Sestdien līdz plkst. 10 iedzīvotāji nevajadzīgās lietas aicināti novietot uz ietves vai ielas malā savākšanas vietā. Ja ir lielāks atkritumu apjoms, to izvešanu var pieteikt arī no citas adreses, piesakot to vismaz divas dienas iepriekš pa tālr. 63922713.

Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija tiek organizēta, lai iedzīvotājiem būtu iespējams izmest lielgabarīta atkritumus tuvāk savai dzīvesvietai. Akcijas laikā ikviens var nodot vecas mēbeles, matračus, paklājus un citus liela izmēra sadzīves priekšmetus, kā arī nolietotu sadzīves tehniku. Savākti tiks arī otrreizēji izmantojami materiāli – stikla tara, PET pudeles, makulatūra un videi kaitīgie atkritumi – akumulatori, baterijas, dienasgaismas lampas un vieglo automašīnu riepas. Ja iespējams, nododamos atkritumus vēlams ievietot maisos, sašķirojot pēc to veida. SIA «Vides serviss» pārstāve uzsvēra, ka netiks savākti sadzīves atkritumi un būvgruži.

Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija Bauskā iemantojusi lielu iedzīvotāju atsaucību. A. Avota-Zalstere atklāja, katru gadu savākto atkritumu daudzums pieaug. Pērn akcijas laikā tika savākti 163 m3 (20,58 t) lielgabarīta atkritumu, tai skaitā vairāk nekā 300 automašīnu riepu un ap 200 vienību nolietotas sadzīves tehnikas un citu videi bīstamo atkritumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

baiba

Es gribētu redzēt to idiotu ,kurš maksā,lai nodotu vecus krāmus?

pirms 5 gadiem, 2015.04.24 10:53

spogulis

Paskaties spogulī! Gan jau tu arī maksā par atkritumu izvešanu, jeb tu esi tā "visur kakātāja", kas izgāž atkritumus mežos, pļavās un citās vietās?

pirms 5 gadiem, 2015.04.24 14:54

hp

Vai šim rakstam nevajadzēja būt jau trešdien???

pirms 5 gadiem, 2015.04.25 20:33

Vietējās ziņas