Baušķenieki pārstāv Latviju kaimiņu zemē

Lietuvas pilsētā Kauņā 17. un 18. decembrī notika tradicionālās Ziemassvētku sacensības daudzcīņniekiem un kārtslēcējiem. Latviju pārstāvēja septiņi trenera Raivja Maķevica audzēkņi no Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas.

Visveiksmīgākā bija Ilona Dramačonoka, kura ar jaunu personisko rekordu pieccīņā, sasniedzot 3598 punktus, ierindojās otrajā vietā. Ilonas rezultāti pa disciplīnām – 60 metru barjerskrējienā 8,9 sekundes, augstlēkšanā 1,69 metri, lodes grūšanā 10,02 metri, tāllēkšanā 5,39 metri, savukārt 800 metru skrējienā divas minūtes un 35,45 sekundes. Arī 60 metru barjerskrējienā un 800 metru skrējienā telpās uzstādīti personiskie rekordi.

Jauniešu U18 grupā sacensībās septiņcīņā trešais bija Einārs Lazdiņš ar 4126 punktiem. Treneris R. Maķevics atzina, ka dažas disciplīnas aizvadītas ļoti labi, bet citās vēl ir rezerve, kur var uzrādīt veiksmīgāku sniegumu. Ceturtajā vietā Roberts Gļauda ar 3982 punktiem. R. Maķevics uzskata, ka vasarā, visticamāk, abi sportisti mainīsies pozīcijām, jo R. Gļauda ir spēcīgāks divās tālmešanas disciplīnās – šķēpmešanā un diska mešanā, kas ziemā telpās nenotiek. Piektais – Haralds Ladusāns ar 3913 punktiem. Sacensības sāka arī Dāvids Kutra, bet šoreiz nepabeidza.

Pieccīņā jaunietēm astotā vieta Amandai Savickai ar 2887 punktiem. Treneris sniegumu vērtē kā labu un pauda uzskatu, ka jaunajai sportistei vēl ir ievērojamas rezerves, kā sasniegt augstākus rezultātus. Undīne Čekstere – 11. vietā ar 2265 punktiem.

Jaunieši tagad turpinās trenēties, lai pēc gadu mijas var startēt Latvijas čempionātā daudzcīņā. Baltijas daudzcīņas sacīkstes jauniešiem notiks 8. un 9. janvārī. R. Maķevics vērtē, ka arī tur Latvijas izlases sastāvā varētu startēt divi vai trīs baušķenieki.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas