Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķenieki piedalās mūzikas skolotāju festivālā 1

Latvijas Mūzikas skolotāju festivāla dalībnieku vidū šogad bija arī Bauskas mūzikas skolas pasniedzējas, portālu informēja skolas direktores vietniece izglītības jomā Inita Idere-Bankava.

Atjaunojot 2000. gadā sākto tradīciju, no 29. janvāra līdz 1. februārim festivāls šogad norisinājās Mārupē, Siguldā, Ventspilī un Daugavpilī. Tā atklāšanas koncertā 29. janvārī Mārupes mākslas un mūzikas skolā dalībnieku vidū bija arī klavierspēles pasniedzējas no Bauskas Evija Bonāte un Dana Atslēga. Koncertā viņas četrrocīgi atskaņoja Franča Šūberta «Četras polonēzes». Baušķenieču sniegums pārsteidza klausītājus ar muzikāli izjustu un aristokrātiski izsmalcinātu izpildījumu.

Šī tradīcija sākās pirms 14 gadiem, kad notika pirmais Baltijas valstu mūzikas skolotāju festivāls. Bauskas mūzikas skolu tajā pārstāvēja vijoles spēles pasniedzēja Aiva Avotiņa un koncertmeistare Ineta Rozentāle. Festivālu dalībnieki ir muzicējuši Rīgas koncertzālē «Ave Sol», «Baltajā flīģelī» Siguldā, Kuldīgas Svētās Katrīnas baznīcā, Rēzeknes Jēzus sirds baznīcā un citur.

«Esam gandarīti, ka starp nākamā gada norises vietām – Balvu un Kuldīgas mūzikas skolu – izraudzīta arī Bauskas mūzikas skola. Tā būs lieliska iespēja mūsu audzēkņiem, vecākiem un ikvienam novada klausītājam baudīt kvalitatīvu mūziku profesionālu izpildītāju interpretācijā,» atzīst I. Idere-Bankava.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas