Baušķenieki startē vieglatlētikas festivāla finālā 1

«Elektrum» Olimpiskajā centrā ar aizraujošu pasākumu svinīgi noslēgta bērnu vispārējās fiziskās attīstības programmas «Bērnu vieglatlētika» pirmā sezona Latvijā. Uz pasākumu ieradās spēcīgākās skolu komandas, un Bauskas sākumskolas jaunie sportisti izcīnīja trešo vietu.

Šādu programmu šogad Latvijā īstenoja Latvijas Vieglatlētikas savienība kopā ar uzņēmumu «Maxima Latvija» un Latvijas Sporta federāciju padomi. Sacensībās piedalījās 2. klašu skolēni, un reģionos notika pieci atlases turnīri, un pēc tam četras labākās komandas no katra reģiona 15. maijā savas spējas rādīja Rīgā.

Uzvarētāju godā šoreiz Jelgavas 4. vidusskola, bet Bauskas sākumskolas vienībai trešā vieta. «Komandas sacentās deviņās disciplīnās – skriešanas stafetes, individuālas sacensības, mešanas un lekšanas disciplīnas. Man un audzēkņiem ir gandarījums par sasniegto un pavadīto laiku treniņos, sacensībās, jo visiem komandas dalībniekiem bija iespēja pielikt pūles pie kopēja vienības rezultāta sasniegšanas. Ļoti pozitīvi vērtēju šīs sacensības, kur mazos sportistus jau no bērnības ir iespēja virzīt dažādās aktivitātēs!» saka Bauskas sākumskolas sporta skolotāja Aiva Aišpure.

Bauskas sākumskolas 2.c klases skolēni, vecāki un audzinātāja Inga Cepure atbalstīja komandu ar plakātiem, saukļiem, gavilēm. «Mūsu līdzjutēji ieguva atraktīvāko un skaļāko atbalstītāju titulu un pārsteiguma balvu. Komandā un līdzjutējos ir spēks!» priecīga ir A. Aišpure.

Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā athletics.lv publicēts arī pasākuma video atskats.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Irina

Sportisti komandā nebija tikai no Bauskas sākumskolas 2c klases, bet gan no 2010 gada dzimušiem bērniem tika izveidota viena komanda.
Līdzjutēji gan bija tikai 2c klase.

pirms gada, 2019.05.27 10:40

Vietējās ziņas