Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķenieki strādās kopā ar Zviedrijas pedagogiem 1

Bauskas Valsts ģimnāzijas un Martina Koha ģimnāzijas Hedemorā Zviedrijā pedagogi 2013./2014. mācību gadā strādās, īstenojot kopīgu programmu. «Bauskas Dzīvi» par to informē Bauskas novada domes administrācijas lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.

Projektam «No Child Left behind: Making Science Look Simple» ('lai neviens bērns nepaliek nesapratis: padarām zinātni vienkāršu')
saņemts izglītības programmas Zviedrijā «Nordpluss» 16 440 eiro finansiāls atbalsts. Projekts paredz 12 matemātikas un dabaszinību, kā arī svešvalodu skolotāju abpusēju pieredzes apmaiņu. Notiks četri pedagogu pieredzes apmaiņas pasākumi. Tajos iecerēts gūt jaunas zināšanas, ierosmes kvalitatīva un radoša izglītības procesa organizēšanā dabaszinību un matemātikas stundās.

Bauskas Valsts ģimnāzijas direktora vietniece Malda Ignatjeva paskaidroja, ka augusta pēdējās dienās četri pedagogi dosies uz Zviedriju. Viņi piedalīsies kolēģu stundās, iepazīs jaunāko tehnoloģiju izmantošanas iespējas.

«Šajā projektā ieguvēji būs ne tikai pedagogi, bet arī audzēkņi, kuru izglītošanai skolotāji varēs likt lietā jaunas metodes. Ceru, ka šis sadarbības projekts attīstīsies un īstenosies mūsu vēlme nodrošināt arī skolēnu apmaiņu. Tie varētu būt desmit līdz 15 audzēkņu, kas nedēļu vai divas izglītosies Zviedrijā. Mēs būtu gatavi uzņemt zviedru bērnus,» vēlmi par nākotni pauž M. Ignatjeva.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas