Baušķeniekiem vieglatlētikā otrā vieta valstī 6

Sporta statistiķis Andris Staģis Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā apkopojis Latvijas vieglatlētikas ziemas sezonas rezultātus. Vienību vērtējumā otrajā vietā ir Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlētikas treneris Raivis Maķevics pastāstīja, ka pēc A. Staģa veiktajiem aprēķiniem, kur par kritēriju ņemtas izcīnītās zelta medaļas, Bauskas novada BJSS dala otro vietu ar Ventspils un Liepājas pilsētas vienībām. Statistikā uzskaitīti gan jauniešu, gan pieaugušo čempionātu rezultāti.

R. Maķevics uzskaita Bauskas novada BJSS panākumus. Solvitai Dzilnavai uzvaras ir junioru konkurencē augstlēkšanā un pieccīņā. Divas zelta medaļas Ilonai Dramačonokai – pieaugušo konkurencē 60 metru barjerskrējienā un pieccīņā. Divas uzvaras Jānim Baltušam – 400 metru un 200 metru distancēs. Vienu zelta medaļu izcīnīja Ritvars Briedis pieccīņā, un zelta medaļa arī Bauskas novada stafešu komandai, kurā startēja Mārtiņš Rūgums, Deivids Šumskis, Rivo Vozņiaks un Jānis Baltušs.

«Pieļauju, ka šiem datiem vēl nav pieskaitīta Laura Kaufmaņa zelta medaļa diska mešanā, tad Bauskas novadam būtu jābūt pārliecinošā otrajā vietā ar deviņām zelta medaļām šajā ziemas sezonā,» vērtē R. Maķevics.

Četras zelta medaļas ir izcīnījuši Vecumnieku novada sportisti. Ja saskaitītu kopā bijušā Bauskas rajona izcīnītās balvas, tad vienīgā konkurente komandu vērtējumā šajā ziemas sezonā būtu Rīgas sporta skolas «Arkādija» vienība, kas izcīnījusi 18 zelta godalgas.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

Labais

Lieliski! Lai jaunākajiem ir uz ko tiekties:)

pirms 5 gadiem, 2015.03.19 11:42

lielajam STATISTIĶIM

Tu vāji pārzini statistiku ,bet ja savadāk, tad priecājies par mūsējo sasniegumiem.

pirms 5 gadiem, 2015.03.20 07:27

Baušķenieks

Liels prieks pa Bauskas vieglatlētiem, būt labākajiem starp visas Latvijas novadu sporta skolām.

pirms 5 gadiem, 2015.03.20 09:23

ha

Vai kā patīk sevi slavināt. Spēcīgiem , stipriem nav jātaisnojās.

pirms 5 gadiem, 2015.03.20 19:30

Raivis Makevics

Ļoti atvainojos. Precizēju, ka ziemas sezonā arī zelta medaļu diska mešana izcīnīja mūsu novada sporta skolas audzēkne Elīza Pukane. Tas kopsumma mūsu novadam dod 10 zelta medaļas kopvērtējuma un stabilu 2.vietu.

pirms 5 gadiem, 2015.03.20 09:33

Vietējās ziņas