Baušķenieks debitē Latvijas futbola virslīgā 4

Novembra beigās noslēdzies Latvijas Futbola federācijas virslīgas čempionāts. Baušķeniekiem tā noslēgums gan paliks atmiņā ar to, ka čempionātā futbola kluba (FK) «Jelgava» sastāvā debitēja Bauskas novada sporta skolas audzēknis Kristers Panteļejevs.

Debija nebija pārāk veiksmīga. 26. novembrī spēlē viesos ar FK «Spartaks» K. Panteļejevs uznāca laukumā 81. minūtē un spēlēja desmit minūtes. Jācer, ka ar laiku klubs būs ieinteresētāks un spēles laiks būs ilgāks. Komandai mačs bija ļoti neveiksmīgs – zaudējums ar 0:7. Visu spēli «nokārtoja» FK «Spartaks» leģionāri.

Sezonas noslēgumā FK «Jelgava» ieņēma septīto vietu turnīra tabulā ar sešām uzvarām, četriem neizšķirtiem mačiem un 17 zaudējumiem. Uzvarētāju godā šogad «Riga FC».

Ilgāku laiku likās, ka pirmais virslīgā debitēs Mārtiņš Bukšs, kura komanda FK «Auda» jau vairākus gadus regulāri nonāk uz virslīgas sliekšņa, bet tikt augstāk neizdodas. Tā arī šogad – vienība ieguva otro vietu pirmajā līgā un, visdrīzāk, arī tieši tāpēc, ka sezonu apturēja pirms visu spēļu aizvadīšanas. Aizvadot pilnu sezonu, komandai bija cerības izcīnīt pirmo vietu.

Parasti notiek pārspēles starp pirmās līgas otrās vietas ieguvējiem un virslīgas priekšpēdējās vietas ieguvējiem. Taču «Covid-19» noteikto ierobežojumu dēļ Latvijas Futbola federācija lēma, ka pārspēles šoreiz nenotiks un devītā vieta saglabā vietu virslīgā. Tā FK «Auda» atkal paliek pirmajā līgā. Tiesa, šogad Mārtiņš Bukšs neaizvadīja nevienu spēli pirmajā līgā, lai arī kluba sastāvā bija pieteikts.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ip

Kas ir Latvijas virslīga,ja zaudējam,vai nevaram uzvarēt tādas valstis,kur iedzīvotāju skaits vienāds ar Jelgavu? Tātad Latvijas virslīgas līmenis ir viszemākais pasaulē. Un ar to ir jālepojas,ka viens no Bauskas tiek vienā neko neisķirošajām spēlēm laukumā?

pirms mēneša, 2020.12.08 13:59

Ipam

Prieks par jaunieti. Gudri runāt daudzi prot, bet ja kaut kas jāizdara, tad bikses pilnas. Ip Tu pat droši vien pagasta līmeni neesi sasniedzis....

pirms mēneša, 2020.12.08 22:59

Serjoža

ja bikses pilnas uzvec pamperus

pirms mēneša, 2020.12.13 14:00

skauģiem

Debilē, nu debilē tajā vārglīgā viņš !

pirms 28 dienām, 2020.12.21 14:52

Vietējās ziņas