Baušķenieks Ričards Ozols kļūst par Latvijas čempionu pankrationā 6

Baušķenieks Ričards Ozols veiksmīgi piedalījies Latvijas čempionātā vienā no sarežģītākajiem cīņas sporta veidiem – pankrationā, kļūstot par Latvijas čempionu. Trešā vieta vēl vienam sportistam no Bauskas novada – Elanam Nakčerim.

Ilgu laiku R. Ozols bija pazīstams kā boksa pārstāvis. Savukārt šogad vasarā izmēģinājis spēkus arī pankrationā, kur cīņas mēdz notikt tāpat kā jauktajos sporta veidos – MMA – nožogotā teritorijā jeb «būrī». «Pirmo cīņu «būrī» aizvadīju 8. augustā, gūstot uzvaru,» pauž R. Ozols.

«Pankrations ir ļoti daudzveidīgs sporta veids, kurā ir atļauti sāpju paņēmieni un neierasti sitieni, ko ikdienišķos cīņas veidos nevar redzēt. Var izmantot elkoņus, citus sitienus. Vārdu sakot – sit, kā gribi, tikai pa atļautām vietām,» sporta veidu raksturo R. Ozols.

Papildus treniņiem «Bauskas boksa klubā» šogad baušķenieks sācis trenēties pie Edgara Lipskija viņa cīņu klubā «MMA Jūrmala», kur darbojas arī baušķenieks Juris Ručkanovs. Rezultāts ir labs, ko pierāda arī Latvijas čempiona tituls.

«Plāni ir turpināt cīnīties un virzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm. Ir doma startēt arī profesionālajās cīņās – pašlaik sevi jāpierāda un jāgaida iespējas. Cenšos sevi pilnveidot abos cīņas sporta veidos, jo, kā zinām, MMA ir visu cīņas veidu salikums,» stāsta R. Ozols.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

svešvārdu vārdnīca

Pankratijs- atlētu cīņas senajā Grieķijā

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.13 17:56

Andžejs

Normāls puika kas ar savu neatlaidību, spēku, asinīm reāli cīņā parādīja uz ko ir spējīgs, nevis tie Bauskas boksa kluba pirdēji, kas tik taisa bildes bet nevienu cīņu pat nav aizvadījuši

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.18 22:17

Vietējās ziņas