Baušķenieks Toms Edušs divreiz uzvar Lietuvā

Baušķenieks Toms Edušs šosezon aktīvi piedalās autokrosa sacensībās, turklāt sācis startēt Lietuvā, kur divreiz jau ir gūtas uzvaras. Puiša līdzjutēji, ja vēlas, var doties jau šajā sestdienā, 11. jūlijā, uz Priekuli, kur būs «Folkreisa» vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņas pirmais posms. 

Lietuvas autokrosa kausa izcīņas otrais posms notika Akmenē 4. jūlijā. Uz sacensībām bija pieteikušies 66 sportisti, no kuriem 19 bija Latvijas pārstāvji. Kopā cīņa notika astoņās ieskaites klasēs.

«Mana pārstāvētā klase bija D2000, kurā bija pieteikušies 17 dalībnieku. Diena sākās ar reģistrāciju, tehnisko apskati, un tālāk dienas kārtībā bija kontrollaiku brauciens, kur man bija trešais ātrākais rezultāts. Pēc tā noteica starta vietu pirmajai kvalifikācijai. Divos kvalifikācijas braucienos gūta otrā vieta un garantēts fināls,» stāsta T. Edušs.

Finālā brauca desmit mašīnas, kur starp pilotiem lielākā daļa bija latvieši. «Fināla brauciens bija visnervozākais tāpēc, ka divi konkurenti veica pāragru startu, un līdz ar to par otro pāragro startu vienu no konkurentiem diskvalificēja. Ar trešo atkārtoto startu sākās finālbrauciens, kur izrāvos vadībā. Visu finālbrauciena laiku noturēju pirmo vietu. Otrā un trešā vieta bija Lietuvas pārstāvjiem,» stāsta T. Edušs. Viņš informē, ka arī Lietuvas kausa izcīņas pirmajā posmā izdevies gūt uzvaru.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas