Baušķenieku mājas terasi bez maksas iekārto «IKEA» dizaineres 3

Lai iedvesmotu un iedrošinātu Latvijas iedzīvotājus uzlabot balkonu un terašu iekārtojumu, Zviedrijas mājokļa labiekārtošanas preču veikals «IKEA» aicināja pieteikties konkursam ar iespēju laimēt pārvērtības balkonam vai terasei. No konkursa dalībniekiem tika izvēlēti trīs uzvarētāji, kuru vidū arī baušķenieki, kuru mājoklī jūnijā pārvērtības īstenos «IKEA» interjera dizaineri, portālu informēja uzņēmuma pārstāve Renata Dante.

«IKEA» interjera dizaina nodaļas vadītāja Baiba Freija atklāja, ka kopumā konkursā saņemti 987 pieteikumi. «Redzams, ka Latvijā balkonus lielākoties izmanto kā noliktavu mantām, ko nelieto katru dienu. Rezultātā nereti vairs nepaliek vietas atpūtai svaigā gaisā,» redzēto komentē B. Freija. Viņa uzskata, ka daudz ko var atrisināt efektīvi mantu glabāšanas risinājumi – ieviešot kārtību, uz balkona atrodas vieta arī patīkamai laika pavadīšanai.

«IKEA» interjera dizaineru žūrija pārvērtībām izraudzījās balkonu Ziepniekkalnā, terasi Bauskā un lodžiju Juglā. Īpašnieku vēlmes un vajadzības katrā vietā atšķīrās. B. Freija atzina, ka pārvērtību rezultāti būs ļoti dažādi un iedvesmos dažādu mājokļu īpašniekus.
R. Dante stāsta, ka baušķenieku nams ar terasi atrodas pilsētā un pieder jaunam pārim. Īpašnieki šobrīd remontē mājokli un vēlētos izveidot arī ārā vietu, kur uzņemt viesos draugus. Saimniece Olga pavēstīja, ka drīzumā ieplānota sālsmaizes ballīte, tāpēc esot vēlme, lai arī terase būtu ērti iekārtota, un draugi varētu atpūsties un priecāties svaigā gaisā. «Vasara ir laiks dārza svētkiem, un terase ar ērtiem krēsliem, lampiņām un rotājumiem būtu īstā vieta svinēšanai,» pārliecināta Olga.

«IKEA» interjera dizaineres plāno iekārtot terasi modernā stilā, kas jaunajiem saimniekiem patīk vislabāk. Šeit nav nepieciešami risinājumi mantu glabāšanai, tāpēc projekts iedvesmos tos, kas vēlētos iekārtot āra atpūtas zonu. Terases labiekārtošanai šonedēļ vajadzētu noslēgties, un rezultāts būs aplūkojams fotogrāfijās, kuras tiks publicētas arī portālā bauskasdzive.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

gi gi

ooo, cik fantastiska terase. Izcils, izstade bez kauna radams dziaina genija veikums.

pirms gada, 2019.06.18 12:34

ga ga

Terase pirms tās iekārtošanas Bauskā.
Foto: No albuma.

pirms gada, 2019.06.18 15:41

Vietējās ziņas