Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķenieku prasības pēc servisa uzskata par tendenciozām 18

Pasažieru pārvadātāja SIA «Sabiedriskais autobuss» (SA) 15. novembrī neveica trīs reisus Bauskas–Rīgas maršrutā. Uz Rīgu nebija autobusu plkst. 8.30 un 16.20, no galvaspilsētas izpalika autobuss plkst. 10.10. Tajā dienā kavējās autobuss uz Rīgu plkst. 8.10, savukārt reisā plkst. 9 lielas ietilpības autobusa vietā devās mazais autobuss.

Bija konstatēts, ka starp reisiem šoferiem dažreiz ir desmit, pat piecu minūšu intervāls. Tādējādi vadītājam liegta iespēja atvilkt elpu, ja gadās nedaudz aizkavēties, nav iespējams laikus doties atceļā. Pretēji solītajam, novembra sākumā visos autobusos joprojām nebija uzstādītas videonovērošanas kameras. Par šīm, arī citām pasažieru iebildēm «Bauskas Dzīve» informēja valsts SIA «Autotransporta direkcija» (ATD).

Atbildē ATD izsaka aizdomas par baušķenieku iebildumu tendenciozitāti. SA nodrošinot pasažieru pārvadājumus vēl 23 starppilsētu maršrutos, par kuriem netiekot saņemtas sūdzības. Turklāt ATD veiktajās pārbaudēs maršrutā Rīga–Bauska oktobrī un novembrī neesot konstatēti sūdzībās minētie pārkāpumi.

Vienlaikus ATD saņēmusi SA apstiprinājumu, ka 15. novembrī atcelti trīs reisi. Autobusam bijušas tehniskas problēmas, tādēļ drošības apsvērumu dēļ nolemts reisus atcelt. Rezerves autobusam tajā dienā veikta tehniskā apkope.

ATD atzīst, ka SA šoferiem starp reisiem bijušas atvēlētas vien piecas minūtes, bet kopš septembra autobusu kustību saraksts esot koriģēts. «Bauskas Dzīve» Bauskas autoostā noskaidroja, ka šis apgalvojums nav patiess. Korekcijas šoferu darba grafikā, lai novērstu piecu minūšu intervālu starp reisiem, noteiktas tikai no 20. novembra. Līdz tam laikam pastāvēja grafiks, ka šoferis no Rīgas atbrauc plkst. 19.55, savukārt atceļā viņam bija jādodas plkst. 20. Savukārt 10 minūšu intervāls starp dažiem reisiem joprojām saglabājas.

Pilnībā ATD atbilde tiks publicēta kādā no nākamajiem laikraksta «Bauskas Dzīve» numuriem.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

ints

droši vien tur - rīgā gaida, kad notiks nelaime un tikai tad sāks ko darīt!!
tfu tfu tfu.. tā nu mēs dzīvojam.. --būvējam .. braucam .kā pagadās un neviens neko... pilnīgi riebjas

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 08:28

Mareks

Tā ir nejēdzības kas te notiek, un tagad arī izskatās, ka ATD nav ieinteresēta šo problēmu risināšanā. Man gan interesē ko dara mūsu domnieki, lai aizsargātu savu vēlētāju intereses. Vēl atminos laiku, kad kāds no pašreizējiem domniekiem aktīvi aģitēja parakstīties par pārvadātāja maiņu :D Kur tas entuziasms ir tagad ?

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 08:45

Vai tad neko nevar izdarīt valsts mērogā, ja Bauskas iedzīvotāji nav apmierināti? Kādam laikam jāatkāpjas, vai jāboikotē Rīgas reisi.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 08:57

Mareks

pateikt "jāboikotē Rīgas reisi" ir vieglāk kā to izdarīt, tomēr cilvēkiem uz darbu ir jātiek, un es nevaru darbā pateikt : "ziniet, es šodien nebūšu, jo redz man nepatīk autobusi ar kuru braucu".
Man gan, jau labu laiku atpakāl, ienāca prātā ideja par akciju - noteikti ka lielai daļai no tiem kas ikdienā braukā uz Rīgi ir savs privātais transports. Ko ja visi šie cilvēki vienu dienu ar saviem transportiem atbrauktu uz autoostu un piedāvātu cilvēkiem par to pašu summu aizvest uz Rīgu. SA būtu uz Rīgu jāsūta tukši autobusi, kas parādītu pasažieru attieksmi..

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 09:22

Tad, kad ierēdņu varzas autoparka uzlabošanai vajag iepirkt jaunākos luksusa limuzīnus, tad gan tas nav tendenciozi...

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 09:23

gaišais prāts

Vai Bauskā vairs nav atbildīgo amatpersonu, kas var izbeigt šo nenormālu pakalpojumu uzspiešanu cilvēkiem? Ja nemāk strādāt- lai tūlīt iet mācīties uz skolu.......

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 09:46

doma

Mana doma ir, ka tomēr mūsu novada deputātiem neinteresē Rīgā strādājošo u.c. iedzīvotāju problēmas ar nokļūšanu Rīgā, lai gan šie iedzīvotāji dod lielu pienesumu novada budžetā nodokļu veidā, jo ir deklarēti Bauskas novadā. Vai tiešām jānotiek nelaimei, lai beidzot sāktu risināt šos jautājumus. ATD tikai atrakstās, objektīvi neņemot vērā faktus un ir labs "jumts" SA. Tiešām nejūtu nekādu rūpi par šo tematu no novada domes. Paldies "Bauskas dzīvei", ka tai rūp iedzīvotāju problēmas šajā nesakārtotajā nišā. Liekas, ka tiešām pienācis laiks kārtējo reizi bloķēt Mēmeles tiltu, neļaujot SA miskastēm iekļūt Bauskā.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 10:23

cik var

Nu jāsūdz taču vienreiz tiesā un jālauž līgums!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 11:05

...

Kāpēc nevarēja palikt savā laikā esošais B-bus ar konfortablajiem autobusiem? Es arī esmu par Mēmeles tilta akciju!

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 11:37

Mareks

SA = B-bus !! Tikai komfortablie autobusi jau ir atdoti citos reisos!

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 11:50

šofera dēls

a kā Šķele caurn. firmām pelnīs?

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 13:27

Atbilde

Te nu jums atbilde kāpēc atkāpās Dombrovskis - ar šo ierēdņu varzu taču nav iespējams tikt galā! Bija mums okupanti, tagad ir korumpanti.
Viņiem pilnīgi pie kājas gan tas, ka mēs netiekam uz Rīgu, ja tik tālu nespējam stumt busu, kā arī tas stulbais grafiks, kura dēļ šoferim starp reisiem nav laika ne padzerties, ne pačurāt. Kur nu vēl apčubināt savu autobusu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 14:55

LGP

Bauskenieki! Vienreiz ir jasacelas un jaliek viniem mus sadzirdet! Man negribas, lai mana gimene brauc atpazit manu liki celmala. Prieksa ir ziema un ka lai cilveki brauc uz darbu ar tadiem graustiem? Ieredni viniem iedeva atlauju vadat cilvekus, bet nevareja piecelt savas pakalas un paskatites, ar kadu transportu tas tiks darits.Vajag vienreiz likt viniem pagriezt seju pret mus, jo TA VIETA, AR KURU VISU LAIKU VINI STAV PRET MUMS SAK JAU STIPRI KAITINAT!!! Galu gala mes pelnam tam idiotam naudu, un mums IR tiesibas prasit normalus brauksanas apstaklus. Ta nav esktra, tas ir likumsakarigi.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 14:55

ddd

lai no tās atd kads uzraksta ka maršrutā Bauska Rīga autobusi ir tehniskā kārtībā ka nekāda nelaime nevar notikt un lai parakstās ja kas notiek velkam ārā lapu ar parakstiem un vainīgos cietumā

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 17:11

Lūk!

Šodien atkal 13.30 no Rīgas bija mazais buss, bija jābūt lielajam. Sēdeklis izsēdēts. Pārvalks nodrāzts. Grūti ielocīties neērtajos krēslos.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 17:33

///

Bauskas domei vienalga kas notiek, viņi jau ar autobusiem laikam nepārvietojas

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 17:22

?

Jaunatne! Sarikojet "flesh-mob" akciju pie tiem autobusiem un izlieciet You-Tube!

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 20:42

Zane

Citos maršrutos jau nebraukā šīs oranžās grabažas - Rīgā SA mikriņi ir civilizēti un tajos normāli var arī stāvēt. Bauska-Rīga mikros stāvot jāturas pie plaukta un lūgšanām :/ Ja mūsu prasības ir tendenciozas, ATD ierēdnīši varētu pamēģināt pabraukāt - tieši pabraukāt, nevis atbraukt un uz stāvošu tukšu palūkoties - darbdienu rītos, vēlams iekāpt aiz Iecavas, piemēram Dimzās un grīļojoties mēģināt nostāvēt siļķu bundžā līdz Rīgai. Vai arī piektdienu pēcpusdienā-vakarā no Rīgas uz Bauskas - kad cilvēki sēž šoferim klēpī un uz priekšējā stikla. Tad arī parunāsim, vai prasības ir tendenciozas

pirms 6 gadiem, 2013.12.03 08:47

Vietējās ziņas