Baušķeniekus aicina pārbaudīt erudīciju 1

18. aprīlī no pulksten 18 Bauskas kultūras centrā norisināsies izklaidējoša erudīcijas spēļu turnīra «Prāta spēles Latvijas kauss» posms. Turnīrs šogad notiks vairāk nekā 30 dažādās Latvijas vietās, un arī baušķenieki aicināti veidot komandas no 4–6 cilvēkiem un pārbaudīt savas zināšanas par dažādām tēmām. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet iepriekš jāpiesakās, portālu informēja Bauskas kultūras centra pārstāve Ilze Lujāne.
Lai pieteiktos, nepieciešams apzināt 4-6 cilvēku komandu un pieteikt dalību mājas lapā www.prataspeles.lv.  Pasākuma organizatori atzīmē, ka erudīcijas spēles tēmas un jautājumi ir ļoti daudzveidīgi – kultūra, zinātne, literatūra, šā brīža aktualitātes – un piemēroti gan jauniešiem, gan pieaugušajiem. Spēles gaitā jautājumu tēmas dalībnieki varēs izvēlēties.
Atlases spēļu labākās komandas vispirms tiksies reģiona pusfinālā un labākās cīnīsies tālāk par unikāla dizaina kausu turnīra lielajā finālā novembrī Rīgā. Latvijas kausa uzvarētāji izcīnīto trofeju būs aicināti novietot visiem pieejamā vietā pašvaldībā, tādejādi vairojot iedzīvotāju lepnumu par savu novadu un līdzcilvēkiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas