Bausku apmeklē Šveices vēstniecības darbinieki 2

Bauskā, Vecsaules un Gailīšu pagastā otrdien, 24. martā, būs sastopami Šveices vēstniecības, arī Latvijas Finanšu ministrijas darbinieki. Tā informē Bauskas novada attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone. 

Šveices vēstniecības Attīstības un sadarbības departamenta pārstāvji kopā ar Finanšu ministrijas ierēdņiem iepazīsies, kā Bauskas pašvaldība, arī individuālie uzņēmēji izmantojuši finanšu palīdzības programmas «Altum» iespējas.

Atbraucēji apmeklēs Vijas Kalniņas vadīto SIA «Vi un Ka», arī individuālā uzņēmēja Uģa Skujas autoremonta darbnīcu. Paredzēts doties uz Vecsaules pagasta Ozolaines pamatskolu. Šeit, kā arī Īslīces vidusskolā ar Šveices valdības atbalstu 2010. gada rudenī piegādāti divi autobusi, kas paredzēti skolēnu pārvadāšanai. Ozolainē skolēnu autobusu ik dienas izmanto 40 bērnu, Īslīcē tas pārvadā vidēji 150 skolēnus. 2014. gadā šī autobusa nobraukums bija 36 806 kilometri. 

Pēcpusdienā delegācija ieradīsies Gailīšu pagasta Pamūšas speciālajā internātpamatskolā. Te ar šveiciešu atbalstu ierīkotas ugunsdrošības sistēmas. Ieguldot teju 21 tūkstoti eiro, ierīkota automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma, automātiskā balss ugunsgrēka izziņošanas sistēma un izgaismotas izeju un evakuācijas kustības virzienu zīmes.

Līdzīgi 2013. gadā aprīkota arī Mežotnes internātvidusskola. Pērnajā janvārī darbu nodošanā Mežotnē piedalījās arī Šveices vēstnieks Latvijā Markuss Niklauss Pauls Dutlijs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

iespējams

Šveicē varētu glabāt halles celtniecībā personīgās ķešās ieripojušo eirīšu simttūkstošus ...

pirms 5 gadiem, 2015.03.24 13:17

Vietējās ziņas