Bausku apmeklēs tieslietu ministrs 7

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš rīt, 23. aprīlī, ieradīsies darba vizītē Bauskā. Ministrs apmeklēs Bauskas rajona Tiesu, tiksies ar Bauskas Domes priekšsēdētāju Āriju Gaili un priekšsēdētājas vietnieku Māri Freimani, informē ministra preses sekretārs Valdis Freidenfelds.G. Bērziņš plānojis iepazīties ar Bauskas rajona Tiesas darbu, pārrunāt ar tiesu sistēmas attīstību saistītus jautājumus. Sākot pildīt tieslietu ministra pienākumus, G. Bērziņš bija apņēmies apmeklēt visas Latvijas tiesas, tikties ar tiesnešiem un tiesu darbiniekiem. Bauskas rajona Tiesas priekšsēdētāja Iveta Andžāne «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka neatkarības atjaunošanas gados šis ir otrais nozares ministrs, kurš ieradīsies Bauskā: «Mūs apciemojis savulaik vēl tikai Dzintars Rasnačs, starp citu, arī TB/LNNK biedrs. Ministru gaidām, mums būs viņam, ko pavaicāt, varēs apskatīt arī nesen izremontētās telpas.» Bauskas Domē ministrs paredzējis runāt par aktualitātēm ministrijas kompetencē esošās sfērās, apspriest situāciju tautsaimniecībā un politikā, izzināt problēmas.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

nu un?

Tad pamēģini sākt to valsts valodas aizsargāšanu tādā gadījumā, ja Abrene būtu L-jai, iestāsti tai krievu tantiņai, ka viņa tagad ir L-jā, kura aizsargā savu mazo valodu!

pirms 12 gadiem, 2008.04.23 23:38

xxl

Ja valsts nespēj nodrošināt Latvijas iedzīvotāju intereses, tad atdodam vēl projām teritorijas - būs mazāka teritorija un mazāk problēmu. Būs arī, kas gribēs sev jaunas teritorijas. Mainam robežas, jo nekas taču nav mūžīgs. Jā un atkal es, protams, pārspīlēju. Tāpat kā pārspīlēju ar visu, kas notiek Latvijā, ko var apzīmēt tikai ar dažiem vārdiem - KAITNIECĪBA un LATVIJAS INTEREŠU NODOŠANA VISĀS JOMĀS - sākot ar valsts izlaupīšanu (prihvatizāciju), lauksaimniecības un ražošanas atklātu graušanu un beidzot ar valsts robežām un valsts valodas (ne-)aizsargāšanu.

pirms 12 gadiem, 2008.04.23 22:30

nu un?

to xxl
Nevajag jau pārspīlēt! Tagadējai L-jas teritorijai laika gaitā jau sen ir atgriestas "rokas un kājas", tieši tāpat kā savulaik arī pieliktas! Nu nav pasaulē tā, ka gadu tūkstošiem kāda valsts būtu saglabājusi savas vēsturiskās (sākotnējās) robežas! Un ja mainās robežas, tad kas tajā ir tik slikts? Ko Tu xxl spēj personīgi dot labāku tiem Abrenes iedzīvotājiem, nekā Krievija, un vai maz viņiem to vajag? Jau tagadējās L-jas iedzīvotāju vajadzības valsts nespēj nodrošināt, kur nu vēl Abrene!

pirms 12 gadiem, 2008.04.23 11:45

xxl

"nu un?" Nogriez sev roku un kāju - priekš kam Tev vajag divas rokas un kājas, jo ir taču Tev vēl pa kājai un rokai?

pirms 12 gadiem, 2008.04.22 21:36

nu un?

Un kas tad TĀDS ir noticis, ka Abrene atdota?! Kuram gan vēl vajag vēl papildus krievu tautības pārstāvjus, kuri ir lielākā Abrenes iedzīvotāju daļa, vai tad mums ar esošajiem ir par maz?!

pirms 12 gadiem, 2008.04.22 18:41

patisons

to: xxl
Piekrītu, ka TB ir pelnījusi pārmetumus dažās jomās, bet ne jau par Abreni. Paskaties Saeimas stenogrammās un redzēsi, ka visi TB deputāti balsoja PRET Abrenes atdošanu!

pirms 12 gadiem, 2008.04.22 16:53

xxl

Nu un kāds no tā labums, ka abi TB ministri te bijuši? Arī citi un citu nozaru ministri te bijuši - vai tad kaut ko var just, ka kas ir mainījies? Un TB vispār ir lūzeru partija - tagad sāk spodrināt spalvas, jo laikam vēlēšanas tuvojas. Nu gan jau tauta atcerēsies Abrenes atdošanu un vēl šo to, kas tika paveikta ar Škēles TP piedēkļa TB atbalstu.

pirms 12 gadiem, 2008.04.22 16:45

Vietējās ziņas