Bausku ietērpj Ziemassvētku rotā 8

Bauskas Rātslaukumā uzstādīta pilsētas greznākā egle. Vēl viena zaļā skaistule no Dāviņu pagasta priecē ļaudis pie novada domes ēkas.

SIA «Vides serviss» labiekārtošanas nodaļas vadītājs Vladimirs Karpičs stāsta, ka lielā un 25 īsākās egles Rātslaukumā atvestas no meža Dāviņu pagastā. Līdztekus eglītēm izrotātas tiek arī pilsētas ielas.

Elektrisko lampiņu rotājums pilsētā šogad tiks papildināts. Krāsaini gaismas ķermeņi būs arī uz Mēmeles tilta, to skaits palielināsies Dārza ielā. Pie laternu stabiem izvietotas ne tikai agrākos gados esošās rotas, bet arī no jauna iepirktie gaismas ķermeņi.

Bauskas kultūras centra speciālists Jānis Dūmiņš informē, ka spuldzīšu iedegšana Bauskas greznākajā eglē Rātslaukumā šogad paredzēta 5. decembra pēcpusdienā. Uz to aicināti lieli un mazi baušķenieki, arī pilsētas viesi.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

līmeņrādis

Mazliet slīpa,kaut gan mežā jau arī viss nav taisns...

pirms 6 gadiem, 2013.11.30 14:57

padomājiet un nosūtiet Tautas namam

atklāšanu gan lūdzu padomājiet,jo pagājušā gada atklāšana bija briesmiga.nevajag aizelsušos lācīti, varētu būt kāds jauns pasaku tēls, kāds tēls no teātra izrādes, vai vienkārši jautra sadziedāšanās kopā ar pasaku tēliem, teātru aktieriem vai pils dāmām piedaloties, nu tā.......nu....
. mazliet interesantāk un saistošāk.Lācīti Indri neapvainojies,
šogad atpūties lūdzu, jo gribas jautrāk un interesantāk.Tā lai var teikt..... uh!!!!!!! Bauskā gan bij skaista un neredzēta egles atklāšana!!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.30 16:28

BRUĢIS

...Tautas nams ...ui...sen vairs nav...... nedomā-bet ej un darbojies tai pasaku tēlā - neķengā citus!!! Viss ir iespējams.

pirms 6 gadiem, 2013.11.30 17:57

zaķis

priecājieties, ka jums tads lāčuks ir, aizej tu un noorganizē

pirms 6 gadiem, 2013.11.30 21:41

Egle

Laimīgs ir nevis tas, kurš spēj saņemt vai dabūt, bet gan tas, kurš spēj dot citiem. Paejiet cilvēkiem pretī un dalieties tajā, kas Jums ir! Dāvājiet smaidus un labestību! Laime ir kā saules gaisma: JA IECELSIET KĀDU SAULĪTĒ, TĀ APSPĪDĒS ARĪ JŪS!
Ogs Mandino

pirms 6 gadiem, 2013.11.30 19:52

bet tomēr

Nepateicība esot pasaules alga, vai ne, jeb-kā tad tur bija par to suni, kas tev pateicībā pēc tam iekodīs rokā!

pirms 6 gadiem, 2013.12.01 17:24

ticējums

Kādu egli uzstāda Rātslaukumā, tādu sola visu nākamo gadu.

pirms 6 gadiem, 2013.12.01 07:45

Vietējās ziņas