Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bedri salabo pēc iedzīvotāju sūdzības 1

Pagājušās nedēļas nogalē «Bauskas Dzīve» saņēma iedzīvotāju jautājumu Iecavas novada domei:
«Jau vairākus mēnešus Skolas ielas iedzīvotājiem Iecavā ir jāsadzīvo un ikdienā jāizmanto sliktas kvalitātes ceļš. Pāris nedēļu par ceļa vidū esošo bedri liecināja brīdinājuma zīme, bet nu jau divas nedēļas bedrē iespraustais koka miets nav ne drošs no ceļu satiksmes viedokļa, ne efektīvs problēmas risinājums. Kad beidzot savedīs kārtībā Skolas ielu un ceļu kā pieklājas saremontēs?»

Sestdien «Bauskas Dzīve» pārliecinājās, ka situācija ir tāda, kā redzams iedzīvotāju atsūtītajā fotoattēlā. Pirmdien iedzīvotāju vēstītais tika nosūtīts domei un pašvaldības kapitālsabiedrībai «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS), kuras pārziņā pēdējos pāris gadus Iecavā rit ūdenssaimniecības rekonstrukcija, uzlaužot un atkal atjaunojot ielu segumu.

Atbildi sniedza Iecavas novada domes izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs:
«Fotoattēlos redzamā bedre nav SIA «DzKS» pavasarī raktā tranšeja, kas vasaras sākumā tika aizasfaltēta, bet gan tai blakus radies izskalojums ceļa pamatnē, kas ir novērsts. Jāpiekrīt, ka Skolas ielas segums ir sliktā stāvoklī visas ielas garumā. 2005. gadā tika izstrādāts Skolas ielas rekonstrukcijas projekts, kas finansiālu apsvērumu dēļ vēl joprojām nav realizēts. Šis projekts paredzēja vairāku komunikāciju izbūvi zem ielas brauktuves, kā arī ielas seguma rekonstrukciju un gājēju trotuāra izbūvi. Ir pagājuši astoņi gadi, un šajā laikā vairākas plānotās inženierkomunikācijas ir izbūvētas, taču pēdējos trijos gados ir parādījusies grunts izskalojuma problēma, kas, iespējams, rodas vecās nedemontētās siltumtrases dēļ. Lai to novērstu, iespējams, būs jāmaina brauktuves rekonstrukcijas risinājums. Pamatojoties uz iepriekš minēto, šogad plānots sagatavot izejdokumentāciju jauna projekta izstrādes iepirkumam.»
Iedzīvotāji apstiprina, ka pirmdien pēcpusdienā bedre bija nolīdzināta, vairs neradot bīstamību braucējiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas