Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu vieglatlētikas festivāla finālā startēs Bauskas, Iecavas un Vecumnieku komandas

Otrdien, 14. janvārī, Jelgavas sporta hallē norisinājās Bērnu vieglatlētikas festivāla Zemgales reģiona posms 2. un 3. klašu skolēniem. Četras labākās komandas katrā klašu grupā izcīnīja ceļazīmi uz festivāla finālu. Tajā iekļuva Iecavas vidusskolas un Bauskas 2. vidusskolas 2. klases komandas. Uz finālu dosies arī Bauskas sākumskolas un Vecumnieku vidusskolas 3. klases komandas, portālu informēja Latvija Vieglatlētikas savienības (LVS) komunikācijas vadītāja Ieva Bļusina.

Sacensībās akcents tika likts uz vieglatlētikas pamatdisciplīnām – lēkšanu, mešanu un skriešanu –, bet disciplīnas klašu grupām nedaudz atšķīrās. Piemēram, otrklasnieki sacentās barjerskrējiena stafetē, lēkšanā ar lecamauklu, tāllēkšanā no vietas, pildbumbas mešanā, mešanā mērķī, savukārt trešklasniekiem uzdevumi bija nedaudz sarežģītāki un klāt nāca trīssoļlēkšana un piecu minūšu izturības skrējiens. Kopumā katrā klašu grupā komandas sacentās sešās disciplīnās.

Programmu «Bērnu vieglatlētika» jau otro gadu Latvijā īsteno LVS, bet programmas ieviešanu atbalsta uzņēmums «Maxima Latvija» un Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP). 2020. gadā programmai pievienoti arī 3. klašu skolēni, paplašinot «Bērnu vieglatlētikas» sniegtās iespējas vispārizglītojošajās skolās un teju 2 reizes palielinot dalībnieku skaitu ikgadējos “Bērnu vieglatlētika” festivālos visā Latvijā.

I. Bļusina atzīmēja, ka «Bērnu vieglatlētikas» festivālu mērķis ir veicināt kustību prieku un sporta pamatu apgūšanu, kā arī radīt sajūsmu par vieglatlētiku kā spēli. Jauni pasākumi un inovatīva organizēšana dos iespēju bērniem atklāt un izprast vieglatlētikas pamatdisciplīnas – skriešanu, lekšanu un mešanu – jebkurā vietā (stadionā, rotaļlaukumā, sporta zālē, u.c.), kā arī attīstīs bērnu vispārējo fizisko attīstību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas