Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnudārzi vasarā darbu nepārtrauc 8

Pirmsskolas izglītības iestādes Bauskas novadā vasarā darbu nepārtrauc. Taču darbs ir pārkārtots, lai pedagogi var izmantot viņiem pienākošos divus mēnešus garo atvaļinājumu. Izzinot vecāku vajadzības, noskaidrojies, cik ģimenēm bērnudārzs nepieciešams arī vasarā, jo vecākiem jāstrādā un nav, kam uzticēt bērnus. Bērnudārzā «Pasaulīte» jūnijā, jūlijā un augusta pirmajā pusē korpusos Saules ielā bērnus uzņems četras grupas no astoņām, bet ēkā Dārza ielā - divās grupās no četrām. Tā informē iestādes vadītāja Daina Kadiševska. Savukārt bērnudārzā «Zīlīte» jūnijā ir slēgtas grupas ēkā Plūdoņa ielā, bet strādā trīs grupas filiālē Dārza ielā. Savukārt jūlijā būs slēgta filiāle un bērnus uzņems piecas grupas Plūdoņa ielā, skaidro lietvede Vineta Valdmane. Pirmsskolas iestādē «Lācītis» Gailīšu pagastā jūnijā strādā trīs grupas, jūlijā divas, bet augustā trīs nedēļas pirmsskolas iestāde būs slēgta. Ar 1. septembri tā darbu turpinās kā Uzvaras vidusskolas struktūrvienība, skaidro vadītāja Sarmīte Perševica. Iepriekš vasarās nestrādāja Rundāles novada bērnudārzs «Mārpuķīte», bet šogad ir citādāk. Pirmsskolas iestādē apvienotās grupas strādās jūnijā un augustā, bet slēgts bērnudārzs būs tikai jūlijā, lai atvaļinājumu var izmantot arī tehniskie darbinieki, stāsta vadītāja Indra Konstantinova.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

niknu niknā

Sveiki Niknā! Kur Jūs esiet redzējusi bērnus plkst.12 ārā bērnudārzā, man likās, ka 12 bērni pusdienas ēd un guļ līdz 15, kamērt saule ir pati karstākā, varbūt es kļūdos, varbūt Niknā Jūs pagalma bērnus sajaucāt ar bērnudārza bērniem??????

pirms 9 gadiem, 2011.06.11 12:52

vecāks

Pii Pasaulīte gan jāpaslavē ,visi laukumi tiek laistīti ar laistīšanas ierīcēm,un taciņas ar.
Lai bērniem būtu vismaz nedaudz vēsāks gaiss.

pirms 9 gadiem, 2011.06.09 22:08

===

Pilsētniekiem labi. Laukos bērnudāŗzi gan nestrādā...

pirms 9 gadiem, 2011.06.09 12:53

niknā

Ir gan ko teikt par to "ZĪLĪTI"...( trīspunktos jebkuru lamu vārdu salikums, pēc saviem ieskatiem) :@ Kad visā valstī mediķi brīdina sargāt bērnus no karstās saules, nevest dienas karstākajā periodā, pa pagalmu ņemas divas grupiņas ar vienu pieskatītāju. Mazākos labi turēja ēnā, bet otra grupiņa kā ņēmās vieni paši pa sauli, kas ar cepuri, kas bez, pa smilškasti, pa slidkalniņu...ir dienas vidus pl 12, man pie loga ēnā +27. Viela pārdomām, ko piepūlēties strādāt, ja atdeves nav nekādas?

pirms 9 gadiem, 2011.06.09 12:00

ļoti racionāli strādas PII Zīlīte, jo abas mājas nav ekonomiski izdevīgi no apsaimniekošanas. Tērēsim nevajadzīgi līdzekļus,ko var samazināt filiāles pārceļot uz galvenajām ēkām, vai otrādi.

pirms 9 gadiem, 2011.06.09 11:08

Ai, kā te daudzus traumē Rundāles novadā notiekošais...nepatīk, nelasi...Raksta virsraksts ziņo, ka nav runa tikai par Bauskas bērnudārziem, bet par bērnudārzu darba laikiem vasarā kopumā. Nekad neaizdomājaties, ka arī Rundāles novada bērnudārzus apmeklē daudzi bērni, kuru dzīvesvieta ir Bauskā?

pirms 9 gadiem, 2011.06.09 10:37

mamma

Vai tad visiem tehniskajiem darbiniekiem obligāti atvaļinājums jāizmanto vienlaicīgi? Kāpēc veikalu neviens neiedomājas slēgt uz mēnesi, jo visi iet atvaļinājumā?!

pirms 9 gadiem, 2011.06.09 10:18

īgnā

Kāpēc atkal rakstiņš tendenciozi ielikts, slavinot blakus novadu?
Ir taču minēts, ka Bauskas PII vispār darbu nepārtrauks.

pirms 9 gadiem, 2011.06.09 10:07

Vietējās ziņas