Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnudārzu vadītājas tiekas Iecavā 3

Ikgadējais četru novadu bērnudārzu vadītāju salidojums šogad pirmo reizi notika Iecavā.

Pedagoģes, kas vairākus gadu desmitus vadījušas jaunākās paaudzes izglītošanu bijušajā rajonā un tagad turpina to darīt Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novadā, ikgadējā sarīkojumā tikās piekto reizi, «Bauskas Dzīvei» atklāja pasākuma iniciatore Indra Konstantinova.

«Katru reizi vēlamies redzēt ko jaunu,» stāsta I. Konstantinova, «pirmajā gadā apskatījām «Saulespuķi», pēc tam «Mārpuķīti», kuras tapšanā daudz ieguldīju pati, tikāmies «Pasaulītē» un «Zīlītē». Šogad piepildījām vēlmi apskatīt moduļus, kas iekārtoti Iecavas «Cālītī».»

Dienu pirms 8. marta, kas bērnudārzu vadītājām vienmēr bijuši svētki, «Cālītī» valdīja ļoti sirsnīga noskaņa. Viešņas noklausījās bērnu ansambļa koncertu un devās ekskursijā pa pēdējos gados rekonstruēto un paplašināto bērnudārzu. Moduļu grupas atstājušas labu iespaidu ar pārdomāti iekārtoto, mūsdienīgo vidi. ««Cālītis» ir ļoti labs bērnudārzs, un liels nopelns te ir vadītājas Ingūnas Lāces komandai,» uzslavēja vadītājas seniores. I. Lāci ar padomu atbalsta viņas priekštece Ļubova Momota, kas piedalījās salidojumā.

Pasākuma dalībnieces izmēģināja roku sveču darbnīcā un iepazina veselīgus vingrinājumus. Pedagoģes, kas jau beigušas aktīvās darba gaitas, pauda prieku par iespēju iepazīt jomas jaunumus un ļoti labi noorganizēto dienas programmu, kuras norisē valdījusi sirsnīga, silta uzmanība pret visām viešņām. Viņas teic, ka ir svarīgi uzturēt kontaktus profesionāļu lokā, jo pirmsskolas pedagoģijā paaudzes mainās, bet mērķis – ielikt labus pamatus sabiedrības nākotnei – ir nemainīgs.

Pirms dalīties atmiņās un pieredzē, I. Lāce aicināja ar klusuma brīdi pieminēt nesen mūžībā aizgājušo kolēģi Ausmu Mežiņu. Viņa atstājusi bagātu mūsu puses bērnudārzu vēstures krājumu, stāsta I. Konstantinova. Sarīkojumā piedalījās Bauskas pusē leģendārā pirmsskolas izglītības vadītāja Lija Kārkliņa, izcilās pedagoģes Biruta Dzene, Erna Holšteine, Daina Kadiševska, Rūta Kārkliņa, Sarmīte Zotova u. c. I. Konstantinova apstiprina, ka tradīciju iecerēts turpināt arī nākamgad.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kļūda

Cienījamā Lija ir Kārkliņa, nevis Kalniņa, varētu apvainoties.

pirms 6 gadiem, 2014.03.10 14:26

skuja

Vispār jau pareizi uzrakstīts-L.Kārkliņa,šoriez lasītāji kļūdījušies.

pirms 6 gadiem, 2014.03.12 12:21

xw

Ērglei jau vienalga,ka tik uz to pusi-Kalniņa,Lejiņa vai Kociņa.

pirms 6 gadiem, 2014.03.12 12:17

Vietējās ziņas