Bērstelē bērni aktīvi pavada vasaras brīvlaiku

Trīs dienu garumā bērniem Bērstelē bija iespēja piedalīties pasākumā «Trīs raibas dienas jūlijā», kur dalībnieki varēja gatavot sviestmaizes un citus gardumus, piedalīties dažādās stafetēs un burbuļu šovos, kā arī izglītoties par suņu, kaķu un citu dzīvnieku audzēšanu.

 «Bauskas Dzīve» ielūkojās sviestmaižu gatavošanas meistarklasē. Trešdienas priekšpusdienā dalībnieki ar pasākuma vadītāju gatavoja sviestmaizes un mācījās pareizi noformēt un pasniegt ēdienu.

Bērsteles kultūras nama vadītāja, pasākuma organizatore Svetlana Poča portālam atklāja, ka šādu aktivitāti  rīko trešo gadu. Viņa uzskata, ka visu dienu šādas nodarbes  rīkot nevajadzētu, jo bērni vakarā nespēj uztvert informāciju, labāk to darīt no rīta.

Pirmajā dienā Svetlana Poča parasti organizē dažādas sportiskās aktivitātes Bērsteles volejbola laukumā, otrajā dienā ir radošās darbnīcas – šogad sviestmaižu, saldējuma un piena kokteiļu gatavošana un pareiza pasniegšana, bet trešajā dienā ir izklaides bērniem, šogad – burbuļu šovs. Svetlana Poča atklāj, ka pagājušajā gadā noslēdzošajā dienā pasākumā viesojās iluzionists, kas bērniem ļoti paticis.

Pasākuma vadītāja teic, ka pagājušajā gadā dalībnieku skaits bijis lielāks. «Šogad vasaras brīvlaikā ļoti daudz bērnu un jauniešu strādā zemnieku saimniecībās,» informē S. Poča. Viņai ir svarīga bērnu attīstība, viņasprāt, ēst gatavošana nākotnē noteikti var noderēt, un bērniem tas ir jāiemāca laikus.

Pasākuma apmeklētājai Vanesai Jakubovičai patīk gatavot sviestmaizes un kruasānus. Viņa pasākumu apmeklēja, jo mājās vasaras brīvlaikā esot garlaicīgi. Vanesa šīs aktivitātes apmeklē pirmo gadu, īpaši viņai paticis veidot piena kokteiļus. Trešdien viņa gatavoja kanapē maizītes ar sieru, maizi, desu, tomātu, gurķi un salātlapu. Jaunā pasākuma apmeklētāja cer, ka nākamgad arī notiks šāds pasākums, viņa noteikti gribētu piedalīties.

Vita Krieviņa no Bērsteles apmeklēja šo pasākumu «Mūžu dzīvo, mūžu mācies», jo viņai tie liekas ļoti interesanti. Dāma kopā ar atvasi taisīja burgermaizītes. «Šeit nāk daudzi cilvēki ar pozitīvu «lādiņu» un entuziasmu. Pēc pasākuma jūtos ļoti pacilāta par padarīto,» teic V. Krieviņa. Viņa atklāj, ka gatavot patīk tad, kad ir iedvesma, bet šajā pasākumā maizītes Vita taisa ar prieku.
Pasākums noslēdzās ar burbuļu darbnīcu Bērsteles volejbola laukumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas