Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērstelē bērniem jālasa grāmatas 7

Viesturu pagasta Bērsteles bibliotēkā lasītāji no 9 līdz 12 gadu vecumam jūlijā un augustā aicināti piedalīties akcijā «Mana vasaras grāmata». Jāizlasa vismaz piecas bibliotēkas grāmatas, biezākas par 15 lappusēm. Taču tām jābūt ārpus skolas ieteiktā obligātas literatūras klāsta. Kāds notikums no aizraujošākās grāmatas arī jāuzzīmē un jāatnes uz bibliotēku, skaidro bibliotekāre Inta Mihailova. Visi zīmējumi tiks izlikti apskatei. Katrs, kurš piedalīsies akcijā, saņems mazu pateicības balviņu. No 4. jūlija divas nedēļas bibliotēkārei būs atvaļinājums, tāpēc grāmatas lasīšanai jāizvēlas līdz minētajam datumam. Bērsteles bibliotekāre Inta Mihailova arī rosinājusi pašvaldību piešķirt līdzekļus, lai visu novada bibliotēku čaklākos jaunos lasītājus 27. jūlijā varētu aizvest ekskursijā uz Sabili un tās apkārtni, atklāj Pilsrundāles bibliotēkāre Aelita Ramane. Šajā bibliotekā skolēni vasarā centīgi lasa bērnu žūrijai vērtēšanai ieteiktās grāmatas. Aktīvākie ir 5. - 7. klases audzēkņi, mazāk čakli lasītāji ir 1. un 2. klases audzēkņi, vērtē bibliotekāre A. Ramane.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Man patīk, ka cilvēki lasa šādus rakstiņus un cepas:)))))lai nu par ko:))))Bet lasīt vajag, jo ne izteikties māk, ne komunicēt savā starpā. drīz ar rokām braukās viens par otra seju kā skārienjūtīgajos telefonos:)))

pirms 9 gadiem, 2011.06.28 13:11

Lasītāja

Un slikti ir, ka nav obligātās literatūras, vismaz piespieda kaut ko izlasīt, nevis kā tagad - 11.klases jauneklis neko nav dzirdējis ne par Balzaku, ne Tolstoju, ne Remarku un pat ne par Vizmu Belševicu. Absolūta neinteliģence, tikai googlepriekšā.

pirms 9 gadiem, 2011.06.26 21:11

Pļurkšāns

Kamēr vēl mazi, jāpiespiež lasīt Raini ! Savādāk taču pat nebūs lāga dzirdējuši par šo latvju
dižgaru. Tāpat kā visi citi pasaulē ......

pirms 9 gadiem, 2011.06.26 17:56

nu jaa

Muižniece sen nav skolā kāju spērusi.. nezina kāda ir kārtība.. :( skumji,

pirms 9 gadiem, 2011.06.26 13:59

ups ...kas par uzbraucienu ........tas tikai bernam naks par labu.........

pirms 9 gadiem, 2011.06.26 13:36

Cien. Muižnieces kundze! Jau vairākus gadu desmitus neeksistē nekas obligāts skolēnu lasīšanai, ir tikai ieteicamā literatūra un tās saraksti.

pirms 9 gadiem, 2011.06.26 10:57

Vietējās ziņas