Bērsteles Lielajā bazārā uzstāsies Baumaņu ģimene 6

Rundāles novada Bērsteles parkā sestdien, 2. maijā, risināsies tradicionālā pavasara tirgošanās Lielajā bazārā, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.
 
Gadatirgus pircējus un pārdevējus kopā pulcēs jau no plkst. 8 rītā, bet pasākuma atklāšana paredzēta plkst. 11. Estrādē uzstāsies Rundāles novada deju amatierkolektīvi «Annele», «Sprīdītis», «WAWE B», «Džamila», «Rundāle», «Ir varianti», «Nāc dejot», «Šurpu turpu» un «Magnolijas».

Koncertu papildinās arī draugi no Bauskas novada Gailīšu pagasta – bērnu vokālais ansamblis «Varavīksne» un vēderdejotāju grupa «Nazira» – un Jelgavas novada Sesavas pagasta bērnu mūsdienu deju kolektīvs «Pipariņi», vēderdejotāju kolektīvs «Farida» un senioru deju kolektīvs «Virši zied». Sarīkojuma īpašais viesis būs Baumaņu ģimene, kas sabiedrības mīlestību iemantojusi televīzijas šovā «Dziedošās ģimenes».

Tradicionāli vietējās saimnieces uz ugunskura gatavos īpašo tirgus zupu. No plkst. 10 apmeklētāji varēs iesaistīties atraktīvās un sportiskās izklaidēs, radošajās darbnīcās.

Paralēli Bērsteles kultūras namā būs aplūkojama Latvijas radošo rokdarbnieču izstāde «Musturdeķa stāsti». Tur apvienoti gan Latvijā, gan ārpus Latvijas robežām dzīvojošo rokdarbnieču darbi, tostarp Rundāles novada iedzīvotāju Anitas Švedas un Vitas Reinfeldes meistarstiķi.

Pieteikties tirdzniecībai var līdz 29. aprīlim pie Bērsteles kultūras nama vadītājas Svetlanas Počas, tālr. 26123242.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ak jēziņ!

Atklātā segu izstāde iekš tautas nama gan bija kas ļoti interesants. Priekš manis un cik man zināms vēl daudziem cilvēkiem tas bija jaunums.

pirms 5 gadiem, 2015.05.06 15:53

jēziņš

Labi, ka Anita te atnākusi. Varbūt kas mainīsies.

pirms 5 gadiem, 2015.05.06 16:48

nu gan

smieklīgi )))

pirms 5 gadiem, 2015.05.08 08:38

)

Kārtējais Laimes lācis ... ?!? Nekas nesanāks ,kamēr nebūs nomainīta vietēja kultūras darbiniece.... diemžēl...

pirms 5 gadiem, 2015.05.10 11:45

Vietējās ziņas