Bērzkalnos ik gadu svilina kūlu 3

Ik gadu Mūsas kreisajā krastā Bērzkalnu apkaimē tiek svilināta pērnā zālē. Arī šis gads nav bijis izņēmums. Šosezon te dedzis jau vairākkārt, arī 15. aprīlī plkst. 17.43 ugunsdzēsēji-glābēji no Iecavas ieradās Bauskas novada Īslīces pagasta Bērzkalnos, jo Bauskas daļas vīri cīnījās ar liesmām Brunavas pusē.

Bērzkalnos šoreiz dega pērnā zāle 50 m2  platībā, liesmas tika noslāpētas plkst. 18.21. Par to informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.
Voldemārs Čačs, Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks, stāsta, ka tai apkaimē ir divi atsevišķi īpašumi – viens pa kreisi, otrs pa labi aiz gājēju tilta, kas pieder «Latvijas Valsts mežiem». Tos grasās atdot bezatlīdzības lietošanā pašvaldībai, jau aptuveni gadu notiekot dokumentu kārtošana, kas šādos gadījumos pat velkoties nedaudz ilgāk.

«Domāju, ka šogad jau īpašums nonāks pašvaldības pārziņā, jo pašlaik viss jau ir procesā. Tur plānota labiekārtošana, lai māmiņas ar bērnu ratiņiem un citi varētu vieglāk pārvietoties, būs «serpentīns» tilta otrā pusē. Savukārt tagad, kamēr mums tas nepieder, pašvaldība neko nevar darīt,» atzīst V. Čačs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

pilsonis

Valsts nekad neparko atbildību nenes...

pirms gada, 2019.04.17 14:45

Tuta

Viens traks vecis Mežotnē svilina.Brauc pat ugunsdzēsēji.Tas ir tas zemnieks vecais kraķis.Policiju viņam uzlaist.

pirms gada, 2019.04.18 18:45

Vietējās ziņas