Bezmaksas seminārā Rundālē stāstīs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā 1

Trešdien, 30. oktobrī, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāks rudens semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā. 27. novembrī bezmaksas seminārs notiks Rundāles multifunkcionālajā centrā, portālu informēja CFLA pārstāve Ieva Luste.
"Jau sesto reizi pulcēsim ES fondu projektu īstenotājus un interesentus semināru ciklā Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā. Gatavojot semināru programmu, raugāmies, lai tajā būtu kā aktualitāšu sadaļa par ES fondu progresu un nākotnē gaidāmo, tā arī praktiski ieteikumi un pieredzes stāsti no projektu īstenotājiem. Esam pateicīgi klientiem, kuri gatavi ar saviem stāstiem dalīties – reizēm tie sniedz iedvesmu, reizēm – mācību, taču vienmēr klausāmi ar interesi,” norādīja CFLA direktore Anita Krūmiņa.
Paredzēts, ka seminārā CFLA sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Finanšu ministriju, Labklājības ministriju, Finanšu nozares asociāciju un ES fondu projektu īstenotājiem stāstīs par aktualitātēm un nākotnes perspektīvām ES fondu jomā.
Semināra dalībnieki dalīsies ar zināšanām un uzkrāto pieredzi vienmēr aktuālajā tēmā – iepirkumu veikšanā. Tāpat klātienē tiks runāts arī par valsts atbalsta jautājumiem un pašvaldību aizņēmumu tēmu. Ar pieredzi – kā veiksmēm, tā izaicinājumiem – projektu īstenošanā dalīsies ES fondu finansējuma saņēmēji. Semināru laikā būs iespējams saņemt arī individuālas klātienes konsultācijas par ES fondu projektu e-vidi.
Pieteikšanās semināru apmeklējumam un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā. I. Luste aicina semināru apmeklējumam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Semināru, kas norisināsies 30. oktobrī Rīgā, būs iespējams vērot arī interneta tiešraidē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

neliela neprecizitāte

labā prakse ES fondu izsaimniekošanā, pagaidām ar labām beigām.

pirms gada, 2019.10.13 10:17

Vietējās ziņas