Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēkas aicina bērnus uz izklaidējošu pēcpusdienu

Nenovēršami tuvojas septembris, kad skolēnu galvenais uzdevums deviņus mēnešus būs mācīšanās, tāpēc jāsteidz izmantot novadu piedāvātās izklaides iespējas. Bauskas novada Rītausmu un Jauncodes bibliotēka 15. augustā rīko izklaidējošu un izglītojošu pēcpusdienu.

Jauncodes bibliotēkā plkst. 12 sāksies tematiskā pēcpusdiena «Pasaku portāla iepazīšana». Iecerēts pētīt interneta vietni, kurā atrodamas teikas, mīklas, pasaku kino un skaitāmpanti. Iestādes vadītāja Inta Krieviņa teic, ka viņa priecājas par bērniem, kas alkst jaunas zināšanas. Bibliotekāre cer, ka arī šoreiz pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni izrādīs interesi. Tā kā gaume ir dažāda, katrs dalībnieks austiņās varēs klausīties sev tuvāko pasaku vai teiku.

Visu vecumu interesenti 15. augustā gaidīti Rītausmu bibliotēka, kur plkst. 15 sāksies anekdošu pēcpusdiena. Bibliotekāre Ingrīda Simsone, vērojot iestādes apmeklētājus vasarā, prognozē, ka apmeklētāju vidū būs pārsvarā bērni un jaunieši. Meistarīgākajam anekdošu teicējam tiks piešķirta nominācija «Labākais stāstītājs».

Komandas varēs piedalītās neparastā konkursā – turpinot doto teikumu, dalībniekiem vajadzēs izdomāt anekdoti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas