Biedrība «Jaunatne smaidam» vērtē paveikto

Vecumnieku novada Bārbeles pagasta biedrība «Jaunatne smaidam» šogad svin desmit gadu jubileju.

Dzimšanas dienas pasākumā bijušie un esošie biedrības biedri, kā arī jebkurš, kuram ir interese par biedrības darbību un vēlme iesaistīties tajā, aicināts piedalīties. Bārbeles pagasta tautas namā viesus gaidīs 15. augustā no pulksten 16 pēcpusdienā, bet pēc pulksten deviņiem vakarā pagasta parkā notiks pikniks.

Biedrības prezidents Mārtiņš Puķe pastāstīja, ka gadadienas svinību mērķis ir cilvēkiem parādīt, ko biedrība desmit gadu laikā ir paveikusi, kā arī iepazīstināt ar nākotnes plāniem, piesaistot jaunus biedrus. «Gribam pasaulei parādīt, kādus projektus esam īstenojuši, kādās apmācībās esam piedalījušies, un piesaistīt jaunus darboties gribētājus, kuri pārņems biedrības vadību, otrai desmitgadei sākoties. Aicinām vecākus mudināt savus bērnus iesaistīties mūsu biedrībā, nodrošinot lietderīgu laika pavadīšanu, iespēju iegūt jaunas zināšanas un pilnveidot sevi,» tā biedrības prezidents Mārtiņš Puķe.

Renārs Manuilovs, bijušais biedrības prezidents, tagadējais biroja vadītājs, «Bauskas Dzīvi» informēja par gaidāmo aktivitāšu programmu. «Iziesim desmit ciklu uzdevumus, kuri visvairāk simbolizē biedrības aktivitātes. Kāpsim klinšu sienā, skriesim, būs arī orientēšanās sacensības. Esam kļuvuši profesionālāki, vairāk izmantojam pieredzes apmaiņas programmu iespējas, nevalstisko organizāciju un citu institūciju piedāvātos kursus un apmācības, liekot uzsvaru uz lietderīgu brīvā laika pavadīšanu,» tā Renārs.

Biedrībā drīzumā gaidāma sapulce, kurā tiks ievēlēti jaunie valdes biedri, nākamie biedrības vadītāji.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas